14-15 Aralık 2013 AÖF Birinci Vize Sınav Görevlendirmeleri

• Konbuyu başlatan ch.accepted
  • Başlangıç tarihi
C

ch.accepted

Guest
Arkadaşlar bizleri (üniversite personeli) şehirlere atamışlar. Ben İstanbul'da üniversite temsilcisi olarak görev alacağım. O hafta birkaç gün önceden İstanbul'a geleceğim. Bu konuda herhangi bir sorunuz ya da sorununuz varsa bana özelden yazabilirsiniz bilgim dahilinde ben yardımcı olurum veya yardımcı olamayacağım bir konuysa bu işi koordine eden arkadaşlardan bilgi alabilirim.

Sanıyorum ki gözetmen atamalarını da yapmışlardır. Sistemden kontrol etmenizi öneririm. Yapmadılarsa da en kısa zamanda onu da yapacaklardır. Şimdiden üniversitenin ismine yakışır bir sınav olmasını temenni ediyorum. Tüm AÖF öğrencilerimize başarılar diliyorum.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Benimde sistemimde bir görev görünmüyor. Acaba artık sistemden mi göreceğiz okula mı gelecek yine?

B17

Öğrenci
AÖF şehir dışı görevi olanları min. 15 gün önceden görevlendirip bildiriyor. Sistem değişmediyse, ki değiştiği yönünde bir duyum almadım, mail gönderilenler şehir dışı görevi olanlardır.

aycacan

Öğrenci
Sehir dışına görevlendirmeler yapılmış, şehiriçi görevlendirmeler henüz belli olmamış arkadaşlar.

bu konuda bize eğitim verilecek mi acaba? gidiş geliş, konaklama vs hakkında soracaklarım var benim :/

C

ch.accepted

Guest
Sehir dışına görevlendirmeler yapılmış, şehiriçi görevlendirmeler henüz belli olmamış arkadaşlar.

bu konuda bize eğitim verilecek mi acaba? gidiş geliş, konaklama vs hakkında soracaklarım var benim :/

Eğitim olacak ancak henüz tarihi belli değil. Ayrıca takıldığın şeyleri sistemden "ekip arkadaşlarım" modülüne tıklayarak orada gördüğün görevlilerden birine sorabilirsin. Sistemde görevlendirildiğin bölgede görev alacaklara ait cep telefonu numaraları da var. Gidiş dönüş organizasyon vs. gibi konular için onlardan birini arayabilirsin.

globalerol

Araştırma Görevlisi
görevlendirmeler artık elden gönderilmiyormu ? anlamadım ben ösym gibimi oldu ? 4 oturumada görev istedim ama sistemde hiç görevlendirmelerimi görebileceğim bir yer yok

BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR BU SINAVLAR NE OLACAK SİSTEMDENMİ ALCAZ YOKSA?

aycacan

Öğrenci
görevlendirmeler artık elden gönderilmiyormu ? anlamadım ben ösym gibimi oldu ? 4 oturumada görev istedim ama sistemde hiç görevlendirmelerimi görebileceğim bir yer yok

BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR BU SINAVLAR NE OLACAK SİSTEMDENMİ ALCAZ YOKSA?

Paniğe gerek yok, şehir dışı görevler (üniversite temsilciliği) belli oldu sadece, eskişehir'de salon başkanlığı / gözetmenlik yapacakların görevlendirilmeleri henüz yapılmadı. yapıldığı zaman bölüm sekreterliğinize gelecek kağıtlar.

Benden duymuş olmayın ama 4 tane görev birden çıkmıyormuş genelde. 2 tane filan veriyorlarmış. ama açık öğretim fakültesine gidip, başkalarının iade ettiği sınav görevlerinden alabiliyormuşuz.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Valla herkese 4 görev çıkmış bizim enstitüde :) bir bana çıkmamış :D bu arada sistemde bir şey yazmıyor eski sistem fiziksel olarak gelmiş görevler.. Boşuna sisteme bakmayın.

Valla herkese 4 görev çıkmış bizim enstitüde :) bir bana çıkmamış :D bu arada sistemde bir şey yazmıyor eski sistem fiziksel olarak gelmiş görevler.. Boşuna sisteme bakmayın.

Hocam bana her seferinde talep etmeden çıkıyordu görev.Ama bu sefer talep etmeme rağmen çıkmadı. Geçen sefer 1 sınava mecburiyetten katılamamıştım onun etkisi var mıdır acaba? yada bu konuyla ilgili bir ceza felan var mı görev vermeme gibi??

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Hocam bana her seferinde talep etmeden çıkıyordu görev.Ama bu sefer talep etmeme rağmen çıkmadı. Geçen sefer 1 sınava mecburiyetten katılamamıştım onun etkisi var mıdır acaba? yada bu konuyla ilgili bir ceza felan var mı görev vermeme gibi??

Hayır öyle bir şey yok, ben hepsine katılmıştım.

C

ch.accepted

Guest
AÜ personeli olup AÖF sınavında üniversite temsilcisi görevini alacak arkadaşlar için 9 aralık pazartesi günü AKM'de toplantı yapılacaktır. Evrak çantanızı ve avans zarfınızı almak için mutlaka katılmanız gerekmektedir. Katılmayanlar sonraki günlerde (sınava gitmeden önce) evrak çantasını BAUM'dan, avans zarfını da döner sermaye müd. den almakla yükümlüdür.
----

Burada da paylaşayım dedim. Mail kutusunu sık kontrol etmeyen arkadaşların bilgisine.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici

anlamak

Öğrenci
Arkadaşlar bugün görevler bölüm sekreterliğine gelmiş, bina tercihi falan yok rastgele dağıtmışlar sistemde de hiç bir şey yazmıyor. Bina dağıtımını nasıl yapmışlar anlamadım, ha 4 görev çıkmış ;) orası güzel ama taaa fizan verilir mi yaa :) keşke ösym deki gibi bina tercihi de olsa :(

aycacan

Öğrenci
benim "4 görev çıkmayabiliyormuş" sözüm anadolu üniversitesinde araş. gör. olanlar içindi. genelleme yapmak istemedim.

-Fırat-

Öğrenci
Bilgilendirme için sağolun, biz de boşu boşuna sisteme bakıp duruyorduk.

Anadolu Üniversitesi en sonunda güzel bir iş yaptı demişken yine elden dağıtılıyorsa ne anlamı kaldı? Dekanlıktaki, bölümdeki memur 3-4 sınavda görev alıyor, araştırma görevlisine görev yok. Tekrar tekrar iade var mı diye çabala dur. Bölüm sekreterine ikide bir sor.

Tabi dağıtanlara da hak vermek lazım biz araştırma görevlileri 4000-5000 TL maaş alıyoruz, paraya ihtiyacımız yok, memurlar görev alsın daha mantıklı!