2012 Sonbahar ÜDS Ne Zaman Açıklanır?

biyofizik

Profesör
valla önceden hep 2 haftada açıkladılar o da bu tarihe denk geliyo. ama ösym bu belli olmaz sağı solu;soruları açıklama tarihi kafaları karıştırdı

ülküs

Öğrenci
Bana da pazartesi sınav soruları sabah, sonuçlar öğleden sonra açıklanır gibi geliyor. ÖSS ile karıştırmadan hemen açıklamak isteyeceklerini düşünüyorum. Keza onların en yoğun dönemi...Aradan çıkarsınlar ÜDS'yi,biz de rahtalayalım..Umarım....

biyofizik

Profesör
hocam keşke ben pazartesiye çoktan razıyım.hem de KPDS başvurmaya gerek var mı yok mu onu biliriz.Bu arada KPDS'de dil tazminatı için kaç almak gerek?

irmcskn

Ordinaryüs Profesör Doktor
Sorular hep sınav ertesi gün açıklanırdı, ilk defa 2 hafta sonrasına sarktı :D Sonuçların ne zaman açıklanacagı konusunda tahmin yürütmekk imkansız benim için. ÖSYM her zaman şaşırtmayı sever. Sağ gösterip sol vurur :D

biyofizik

Profesör
ya bi moderatör arkadaş şu başlığı ilkbahar yapsa ya lütfen.
bi de bu cumaya kadar açıklansa bari soruları açıklamakta yaşatılan mağduriyeti giderseler artık.
bu ÖSYM olmadı olmayacak arkadaş ya...
Hiç bir zaman hata kabul etmez,eleştirildiği zamanda eleştirildiği konuları düzeltmek yerine halkı cezalandırmaya gidiyorlar...

osym sitesinde bazı duyurular açıklanıyor bugün belki üds sonuçları da açıklanabilir.
eğer açıklanacaksa da gün sonuna doğru büyük ihtimal açıklanır; açıklayıp mesai bitirirler ki gelecek muhtemel
itiraz telefonlarıyla uğraşmasınlar :)

edit: 2012 ilkbahar üds sınavı

S

shockhan

Guest
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..............