2012 ÜDS İlkbahar Dönemi Soru Kitapçıkları ile Cevap Anahtarlarının Yayımlanması

• Konbuyu başlatan Akademik
  • Başlangıç tarihi

ülküs

Öğrenci
arkadaşlar dil forumda herkes mail atıyor medyaya...Konu hakkında dikkat çekilmesi lazım. Başına bu kadar da buyruk olunmaz. Bir çalışma takvimi olur ona göre yapılır.

akeake

Öğrenci
Hakkari'ye gidip eylem yapın.Desteğinizin çok olacağına eminim.AİHM bile duyar :) .
İnsan beyni aksi bir durum söz konusu olmadıkça daima nemlidir.

tusubasa

Öğrenci
''tusubasa'' verdiğin linkteki açıklama yanlış hatırlamıysam kpds soru ve cevapları açıklandıktan sonra yapılmış bir açıklamaydı....

tABİİ Kİ DE İŞTE CEVAP ARAYANLARA NİYE BÖYLE OLDUĞUNU YAZDIM DAHA ÖNCEDEN BELLİYDİ BÖYLE YAPACAKLARI İLGİLİ AÇIKLAMA ZATEN ELEŞTİRİLMİŞTİ :)...ANLAYANA DEDİM DAHA YAZMAYAYYIM İNŞALLAH :)...

eylence

Öğrenci
:) osym ygs dönemimde serverlerine yüklenilmesini istemiyor galiba. Yada başka pompacı nedenler:D sorularda hata olduğu ihtimalide dolanıyor ortalıkda.Facebook devletten güçlü server konusunda versinler bu işi onlara artık :)

Hq23

Öğrenci
Yazık oluyor bu ülkenin gençliğine...
Bi de övünmezlermi bizim genç nüfusumuz var diye,(afedersiniz) binek hayvanımı bu genç nüfus...
O kadar şey yazılırda şu insanlar birazcıkda olsa üstüne alınmaz,bir gececik uykusu kaçsa şu adamların,yahu ben milyon kişinin işini gene savsakladım diye...