2012 ÜDS İlkbahar Sınav Sonuçları Açıklandı

sidneh

Profesör
KPDS daha kolay oluyor genelde, herkese açık olduğu için. ÜDS biraz daha akademik kalıyor.

Düşürmüşüm ben de off. Bu gidişle 65 barajını geçemeyeceğim. :(

biyofizik

Profesör
çok moralim bozuk ya ben hayatımd ilk defa bir sınav sonucunda yanıldım ve önceki sınavdan 1 soru ile kal gel bunda 10 puan düş koyuyo insana ve Allah var bu sınav daha kolaydı...
hiç çalışasın yok,hiç uğraşasım kalmadı...
resmen dipteyim bugün ya...
bırakıp bu işleri kan bankasına geçip pasif doktorluk mu yapsam :( :(

biyofizik

Profesör
KPDS daha kolay oluyor genelde, herkese açık olduğu için. ÜDS biraz daha akademik kalıyor.

Düşürmüşüm ben de off. Bu gidişle 65 barajını geçemeyeceğim. :(

kpds daha kolay...
genelde hep tersini derler hocam ya...
moral verdin sağolasın....
arkadaş olduğum ilde de yok ki bu zıkkım sınav bi daha o kadar yol git gel offff....

sidneh

Profesör
Bozmayın hocam moralinizi, daha önümüzde kpds var, eminim onda geçeceksiniz 65'i. Kolay sınavlarda daha çok hata yapılıyor hem, hepimizde var aynı şey.

Ben de 3 sınavdır 50-58 arası geziyorum, son bir gayret kpds'ye uğraşacağım artık.

Hq23

Öğrenci
ilk sınav için 36,25 almışım,artık önümüzdeki sınavlara mı bakacaz...
dil barajı kalksa öypde 36,25 bile yeter ama bu baraj aşılmaz,daha 50yi geçememişken 65 var...

sosyum

Öğrenci
cevap kağıdını ben de görüntüleyemiyorum, çok pis de hevesim kaçtı sınav sonucundan sonra, iyi beklemiyordum ama bu kadar da kötü beklemiyordum. nasip...

emreyz

Öğrenci
Ben umduğum gibi bir sonuç aldım:93.75. Cevap kağıtları konusunda ise yine aynı vurdumduymazlık. Kendi açıklamalarında belirtmemiş olsalar tamam diycem, upload etmek için kendilerine süre tanıdılar diycem ama yok yok yok...ÖSYM hesap vermiyor olmanın rahatlığına kavuşmuş bir kere, bırakmak istemiyor.

biyofizik

Profesör
sarimaske yükseğpi kullanırsın sorun yok
emkurtca,çalışmadan girecem ama bak :) hiçbir dil sınavına çalışmadım patlıyom dil çalışırken ne diyosun geçebilir miyim?
kaç soru çıkıyo kpds de ne arkı var üds'den?

VeK

Ordinaryüs Profesör Doktor
Arkadaşlar farklı tarayıcılarda deneseniz cevap kağıdı görüntülemeyi bazen java'lar farklılık yaratır

VeK

Ordinaryüs Profesör Doktor
sarimaske yükseğpi kullanırsın sorun yok
emkurtca,çalışmadan girecem ama bak :) hiçbir dil sınavına çalışmadım patlıyom dil çalışırken ne diyosun geçebilir miyim?
kaç soru çıkıyo kpds de ne arkı var üds'den?
Stres yapma hocam biliyorsun yarardan çok zarar verir,bildiğim kadarıyla bu sene kpds 80 soruya düştü yani üds ile aynı soru sayısına sahip ama sorular bence üds ye göre daha basit çünkü üds paragrafları ve diğer sorular gerçekten yorum gücü istiyor,o da tabi bizi zorluyor,kpds çok yorum gücüne dayanmıyor gramer bilgisi diyebilirim kabaca