2012 ÜDS İlkbahar Sınav Sonuçları Açıklandı

VeK

Ordinaryüs Profesör Doktor
Cevap kağıdını görüntüleyince o günkü stres ve yorgunluğum aklıma geldi , birde ona ek olarak kitapçıkların geç açıklanıp tam bir belirsizlik içinde beklemenin verdiği asabiyeti hatırladım , umarım herkes emeklerinin karşılığını alır,zaten ösym nin bizi pekte salladığı yok

biyofizik

Profesör
Cevap kağıdını görüntüleyince o günkü stres ve yorgunluğum aklıma geldi , birde ona ek olarak kitapçıkların geç açıklanıp tam bir belirsizlik içinde beklemenin verdiği asabiyeti hatırladım , umarım herkes emeklerinin karşılığını alır,zaten ösym nin bizi pekte salladığı yok

amin hocam herkes geçsin umarım sınavı ama bilmiyorm nasıl :)

mrtskr

Öğrenci
yahu 3 sınavdır 60 alıyorum,abone olduk bu 60'a:) ales de 3 sınavdır 86,ösym benim kağıtlara okumadan not veriyor herhalde:)

irmcskn

52.5 almısım bende. Sevındım 50 barajını gectıgım ııcın. ılk defa calısarak uds sınavına gırdım. Kolay bır sınava nazaran dusuk bır puan olsada Kpds de daha ıyısı olur ınsallah. Hayırlı olsun arkdaslar. Sımdı yeni yönetmeligi bekleme zamanı..

biyofizik

Profesör
irm valla şimdi asıl ders çalışma zamanı, üds'den önceki sınavda 63,75 ile kalınca bir tarafım kalktı ders çalışmadım ama adamın kalkmış k.çını böyle indirirler işte :(
şimdi kpds çalışma zamanı :applause:

irmcskn

irm valla şimdi asıl ders çalışma zamanı, üds'den önceki sınavda 63,75 ile kalınca bir tarafım kalktı ders çalışmadım ama adamın kalkmış k.çını böyle indirirler işte :(
şimdi kpds çalışma zamanı :applause:

Evet çok çalışmamız lazım. Daha gırılmemıs bır sınav var önümüzde cok şükür :))

biyofizik

Profesör
işte nasıl çalışmak lazım nerden başlamak lazım biri bi yol gösterse ya bana...
ben daha hiç dile çalışmadım nasıl çalışılır da bilmiyorum :(

nahova008

Öğrenci
bende 81.25 aldım gecen sınava göre 15 puan artı bu da %3 luk kesintyi karşıladı::) bakalım yeni yönetmekilk nasıl çıkacak umarım puan kesintisyle ilgili daha doğru uygulama olur. herkese basarılar.

bir insan nasıl her seferinde aynı puanı alır ya hiç mi gelişme yok bende allahım arka arkaya 57 59 ve uds den de 60 aldım sanırım 65 i geçmem için 4 kere daha girmem gerekiyor:)

biyofizik

Profesör
bende 81.25 aldım gecen sınava göre 15 puan artı bu da %3 luk kesintyi karşıladı::) bakalım yeni yönetmekilk nasıl çıkacak umarım puan kesintisyle ilgili daha doğru uygulama olur. herkese basarılar.

valla iyisin hocam.ben de belki bi 10 puan yükselir de puan düşüşünü kapatırım derken 10 puan düştü...
kpds yolları dar dar bana bakma benim yaram var :)

nahova008

Öğrenci
kardeş sınav teknikleri diye birşey diyorsalar inanma seni istedeğine ulaştırmaz gramerin iyi olsun sonra sadece kelme ve bol bol makale oku yeter inan alırsın 65 inş. kitap dersen önerebilirm...

sidneh

Profesör
işte nasıl çalışmak lazım nerden başlamak lazım biri bi yol gösterse ya bana...
ben daha hiç dile çalışmadım nasıl çalışılır da bilmiyorum :(

Hocam benim tavsiyem önce kitapçığınızı inceleyip hangi sorularda yanlış yaptığınızı bulmanız ve sonra onların üstüne gitmeniz. Çıkmış soruları çözmeniz de size çok fayda sağlayacaktır. Yani en baştan başlamak yerine yanlış yaptığınız konularda önce konu çalışması yapıp ardından bol bol soru çözmeniz daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

sidneh

Profesör
Bir de naçizane tavsiyem cümle tamamlamalarda da okuma parçalarında da okuduğunuzu anlamaya çalışmayın. Hocamızın bir lafı vardı, "Bilmediğiniz her kelimenin anlamı 'hıyar'" diye. :) Olay aynen böyle. Eğer tekniği bilirseniz cümlenin hiçbir kelimesini anlamasanız da sorunun cevabı şak diye çıkıyor.