Akademikpersonel.org 1 Yaşında

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
1yil.jpg

Bundan tam bir yıl önce hizmetinize açtığımız Akademikpersonel.org, bu bir yıl içerisinde hızla büyüyeyerek sizlerin sayesinde 12.000 üyeye ulaşmıştır. Sosyal medyada 15.000 takipçisi olan ve her gün binlerce tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilen Akademikpersonel.org'a yönetim adına nice mutlu yıllar dilerim :)

Her şeyin beraberce daha güzel olması adına nice akademik senelere :applause:

SEFER

Doçent
Kardeşim benim önce sana sonra da bu sitede emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim :) Aslında 1. yaş gününü bir partiyle kutlasaydık fena olmazdı :)

Happy Girl

Öğrenci
Öncelikle Akademikpersonel.org yönetimine duyarlılıklarından ve sundukları güzel hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Tanıştığım günden beri her konuda yardım alabildiğim, tüm üyelerle birlikte sistematik bilgi paylaşımının sağlandığı bir site...
Nazmi Hocamında dediği gibi "Her şeyin beraberce daha güzel olması adına nice akademik senelere"....

msttrk

Öğrenci
Bir sorum olacaktı Nazmi hocam umarım yardımcı olursunuz. Acaba ÖYP tam olarak ne oluyor, bir de maaş veriyolar mı? :)

Şaka bir yana iyi ki varsın akademikpersonel.org, senden bir sürü şey öğrendik ve öğreniyoruz, nice yaşlara....

Cancerebro

Öğrenci
ÖYP'nin ne olduğunu bile bilmezken birkaç haftada hızlandırılmış bir kursla hayatıma şekil verdiği için Akademikpersonel.org'a teşekkür ederim. Nice yıllara. :)

rosen

Öğrenci
1yil.jpg

Bundan tam bir yıl önce hizmetinize açtığımız Akademikpersonel.org, bu bir yıl içerisinde hızla büyüyeyerek sizlerin sayesinde 12.000 üyeye ulaşmıştır. Sosyal medyada 15.000 takipçisi olan ve her gün binlerce tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilen Akademikpersonel.org'a yönetim adına nice mutlu yıllar dilerim :)

Her şeyin beraberce daha güzel olması adına nice akademik senelere :applause:

sitenin fikir babasına, kurucusuna, emeği geçenlere ve sabrla sorularımıza tekrar tekrar cevap veren adminlere teşekkür ediyorum ve nice senelere diyorum. elinize sağlık... :applause:

aybikesim

Öğrenci
akademik olma yolunda öyp ile ilerlediğim günlerde yetkililerden daha çok bilgi aldığım bu sitenin 1. yaş günü kutlu olsun...
tabiki bir parti ile kutlamayı tercih ederdim:)

muhibbi

Öğrenci
Henüz tanışalı çok olmadı ama meğer site de yeniymiş :) Emeği geçen ve sitede yardımcı olan herkese teşekkürler..nice akademik yıllara :)

nirvana

Öğrenci
Vay bea! ÖYP nedir ne değildir diye bir bakayım derken nazmi ve bergerac'la tanıştık, arkadan diğer arkadaşlar geldi. Ve ilginçtir hala akademisyen olamadık. Yardımı dokunan, emeği geçen tüm editör ve bilgilerini paylaşan arkadaşlara selamlar, saygılar.

NOT: BERGERAC neredesin yav:adoration: Sürekli bakınıyorum ama göremiyorum.