Akademikpersonel.org 1 Yaşında

dygmsu

Öğrenci
Evet herkes gibi bana da bu site çok şey öğretti:) site bizimle büyüdü 1 yaşına bastı:) nice hepberaber senelere.Nazmi hocama sevgiler:)

bergerac

Araştırma Görevlisi
Vay bea! ÖYP nedir ne değildir diye bir bakayım derken nazmi ve bergerac'la tanıştık, arkadan diğer arkadaşlar geldi. Ve ilginçtir hala akademisyen olamadık. Yardımı dokunan, emeği geçen tüm editör ve bilgilerini paylaşan arkadaşlara selamlar, saygılar.

NOT: BERGERAC neredesin yav:adoration: Sürekli bakınıyorum ama göremiyorum.

burdayım nirvana :) bakınamıyorum eskisi gibi özelden burdayız ama :)

aDNA

Profesör
bu sıte bana foruma uye olunmasını gerektıgını,yararlı bılgının hızlır bır sekılde paylaşılmasının adabını, forumda ozellıkle de sanalda ınsanların ne kdr ıyı veya kotu olabılecegını ogrettı.Emegı gecen herkese sonsuz tesekkurler. Basarılarınızın devamını dilerim...

novgorod

Araştırma Görevlisi
Üniversitede yaşadığım pek çok problemi çözüm aşamasına getirebilmemin müsebbibi akademikpersonel.org'a sonsuz teşekkürler! Her gün arkadaşlarımın "Sen bunları nereden biliyorsun?" sorusuna verdiğim tek yanıt, sitenizin adresi. İyi ki varsınız, emeklerinize sağlık, nice yıllara!!! :)

hicran

ALES Soru Editörü
yeri geldi millete satastim, yeri geldi evliya sabriyla soru cevapladim. burasi sayesinde oyp nedir ogrendim mini mini bir asistan oldum.. dogumgunu hediyesi olarak ilk maasimi siteye bagislardim harcamasam. olsun. dusunmem yeter bence. mutlu yaslar :) tanidigim herkes ve ogrendigim her sey icin tesekkurler..yeri geldi millete satastim, yeri geldi evliya sabriyla soru cevapladim. burasi sayesinde oyp nedir ogrendim mini mini bir asistan oldum.. dogumgunu hediyesi olarak ilk maasimi siteye bagislardim harcamasam. olsun. dusunmem yeter bence. mutlu yaslar :) tanidigim herkes ve ogrendigim her sey icin tesekkurler..

matchmaker

Öğrenci
burada yüzlerce hatta binlerce kişiye yol gösteren başta site kurucusuna ve yöneticilerine teşekkürlerimi borç bilirim..nice senelere..

biyofizik

Profesör
öyp'yi kazanmıştım ama neyi kazandığımı bilmiyosum başıma ne geecek bilmiyodum :) hepsini bura sayesinde öğrendim.siteye ve arkadaşlara çok şey borçluyum iyi ki varsınız.
nice güzel senelere :applause:

abdulkadirda

Öğrenci
bilgiler hemen paylaşılıyor bu yüzden site genelde iyi arkadaşlar genelde seviyeli kimseden küfür duymamak iyi birşey hakaret çok az ama tartışma yapmak zor yazı silmeler var tabiiki içinde hakaret veya küfür yoksa silinmemeli editörler objektif davranmalı ben objektif olamak çünkü fikrimi beyan ediyorum ama editörler objektif ve adaletli davranmalı editörlern iyi niyetine güveniyorum

aDNA

Profesör
bilgiler hemen paylaşılıyor bu yüzden site genelde iyi arkadaşlar genelde seviyeli kimseden küfür duymamak iyi birşey hakaret çok az ama tartışma yapmak zor yazı silmeler var tabiiki içinde hakaret veya küfür yoksa silinmemeli editörler objektif davranmalı ben objektif olamak çünkü fikrimi beyan ediyorum ama editörler objektif ve adaletli davranmalı editörlern iyi niyetine güveniyorum

Evet editör arkadaşlarım. Ben de sizlere bu konuda güveniyorum:) Hep beraber nice senelere arkadaşlar...

necmisci

Öğrenci
AKADEMİK CAMİADA NELER OLUP BİTTİĞİNİ ANINDA HABERDAR EDEN, SAYIN SİTE YÖNETİCİLERİMİZE, EDİTÖRLERE VE ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDER; SİTENİN HER GEÇEN GÜN KALİTESİNİ ARTTIRARAK NİCE YILLARA ULAŞMASINI TEMENNİ EDERİM....
İYİ Kİ DOĞDUN akademikpersonel.org.....:adoration:

kaze

Doçent
tüm editörlere site yöneticilerine özellikle emeklerini hiç esirgemeyen, sabır taşı Nazmi hocaya çok çok teşekkürler