Akademikpersonel.org 19.01.2013 İstanbul Buluşması

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Hocam sabah gidince bir fizibilete çalışması mı yapsak acaba :) ben mekan biliyorum ama isimlerini bilmiyorum :/ varsa bir bilen kadıköy çarşıda oraya da gidebiliriz. Nezih bir yer olsun yeter :)

Simit Sarayı haha :D

hocam, gidilebilecek yerler ne yapacağımıza göre değişir;):D

hocam; kahveçaysigara derseniz mosquito, cafe kafka filan olabilir.
birasigara filan derseniz karga,son gemi,arka oda,hera olabilir.
hepsinde yyiyecek de var efenim:D
hani öneri isterseniz şahsımca karga karga gak derim.
ama mr. december arkadaşımızın simit sarayı önerisi de uyar! en azından simitlerimizi alıp moda da çay bahçesine bile gidebilirz yani...

Fikrimi değiştirdim vapurda daha iyi olur, simit,çay,deniz ve soğuk :D

hocam o da züper olur! hatta bak; devamı da olur o gezintinin! önce vapur, çay, simit, sonra ineriz evinönünde ve böyle sultanahmete yürüyüp otururuz meydanda filan...(alternatif olsun dersek zulaları hazırlayıp gülhaneye dalarız, yeşillik içinde ısınmaya çalışırız olmadı!) velhasıl her halükarda turist ömerlik de yakışır bize be hocam:p

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
hocam, gidilebilecek yerler ne yapacağımıza göre değişir;):D

hocam; kahveçaysigara derseniz mosquito, cafe kafka filan olabilir.
birasigara filan derseniz karga,son gemi,arka oda,hera olabilir.
hepsinde yyiyecek de var efenim:D
hani öneri isterseniz şahsımca karga karga gak derim.
ama mr. december arkadaşımızın simit sarayı önerisi de uyar! en azından simitlerimizi alıp moda da çay bahçesine bile gidebilirz yani...

Kafka güzel olabilir, var mı oturacak geniş yerleri üst katta? biliyor musunuz hocam? Yaklaşık 15-20 kişi olabilir.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Bu arada gelen taleplerden dolayı seminer ikiye bölünmüş, 13'de ve 15'de olmak üzere iki ayrı seminer istendi kısacası ikincisinde daha az kişi olacağından dolayı 16.30 gibi çıkmış olacağımızı düşünüyorum.

Mr December

Baş Editör
Bu arada gelen taleplerden dolayı seminer ikiye bölünmüş, 13'de ve 15'de olmak üzere iki ayrı seminer istendi kısacası ikincisinde daha az kişi olacağından dolayı 16.30 gibi çıkmış olacağımızı düşünüyorum.

Benim bir arkadaşım gelecek. Seminere kaydolması lazım mı benim yanımda girebilir mi Nazmi hocacım :)