Akademikpersonel.org 19.01.2013 İstanbul Buluşması

edius

Araştırma Görevlisi
Yarın beşiktaş maçı var, iş çıkışı direk semte geçicem. Sizlerle tanışmak isterdim, başka zaman inşallah

aDNA

Profesör
Hersey cok guzeldi.artik her ay farkli bir ilde yapilmasi karari aldik.sirada subat ayi etkinligi ve esk olcak.sonra ank.sonrasi Allah kerim.

grunger

Öğrenci
Merhabalar,

Gerçekten verimli geçen bir seminer (ve sonrasında Sedir'de sohbet) oldu. Kafamızdaki soru işaretlerini gidermiş olduk. İlgililerin bilgisiz, bilgililerin ise ilgisiz olduğu bir memlekette sizler gibi hem ilgili hem de bilgili insanların var olduğunu bilmek çok güzel. Bu vesileyle organizatör arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Bir daha ki İstanbul buluşmasında görüşmek üzere...

Can

NOT: Hep birlikte çektirdiğimiz fotoğrafı en kısa sürede siteye yüklemeniz dileklerimle, hoşça kalın. : )

gul_89

Öğrenci
Merhabalar,

Gerçekten verimli geçen bir seminer (ve sonrasında Sedir'de sohbet) oldu. Kafamızdaki soru işaretlerini gidermiş olduk. İlgililerin bilgisiz, bilgililerin ise ilgisiz olduğu bir memlekette sizler gibi hem ilgili hem de bilgili insanların var olduğunu bilmek çok güzel. Bu vesileyle organizatör arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Bir daha ki İstanbul buluşmasında görüşmek üzere...

Can

NOT: Hep birlikte çektirdiğimiz fotoğrafı en kısa sürede siteye yüklemeniz dileklerimle, hoşça kalın. : )

benden sonra foto mu cekıldınız yoksaaaaaaa :(

B

baklava

Guest
222 de güzel bir yemek gül sen özlemişsindir güll ya gelin eskişehire hepiniz gelin ya ben herşeyi ayarlarım