Akademikpersonel.org 29.12.2012 Ankara Buluşması

aDNA

Profesör
Sevgili forum üyeleri, ÖYP'li arkadaşlar. Nazmi Hocanın ve diğer Editör Arkadaşlarımızın da katılacağı; ÖYP hakkında sorularınızın ve sorunların görüşüleceği, bilgi paylaşımları ile sohbet tadında gerçekleştireceğimiz toplantımıza tüm ÖYP'li ve üye arkadaşlarımızı bekliyoruz. 29.12.2012 'de yapılacak olup, katılımcı sayısına göre yer ve saati duyurulacaktır. Sevgiler.

VeK

Ordinaryüs Profesör Doktor
Sevgili forum üyeleri, ÖYP'li arkadaşlar. Nazmi Hocanın ve diğer Editör Arkadaşlarımızın da katılacağı; ÖYP hakkında sorularınızın ve sorunların görüşüleceği, bilgi paylaşımları ile sohbet tadında gerçekleştireceğimiz toplantımıza tüm ÖYP'li ve üye arkadaşlarımızı bekliyoruz. 29.12.2012 'de yapılacak olup, katılımcı sayısına göre yer ve saati duyurulacaktır. Sevgiler.
Hocam katılımcı sayısına göre yer ve saat belirlenecek demişsiniz :) Ama benim gibi yer ve saate göre katılıp katılmamaya karar verecek arkadaşlar ne olacak :D

VeK

Ordinaryüs Profesör Doktor
Aslında gölbaşı da uyar bana yol üzerinde inerim :D

- - - Güncellendi - - -

Bu arada ben ankarada değilim hocam edirneden gelicem.

gul_89

Öğrenci
havalar ısınınca marmaris bodrum fethiye gibi güzel ilçelerimiz var hem toplanma hem tatil ii Olur gibi geldi sizler için de :)

belki de şubat mart gibi ankara buluşmasında oluruz bizlerde yeni atananlar olarak :)