Ankara Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

Hayri

Öğrenci
Ben de Ankara Üniversitesine yerleştim.

ÖYP Araştırma Görevlisi
Uşak Üniversitesi
Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği (Harita Mühendisliği) Bölümü
Kamu Ölçmeleri Ana Bilim Dalı

johnnash

Öğrenci
Arkadaşlar Merhaba,

Ben de dil eğitimi için 2. tercihim olan Ankara Üniversitesini kazandım. Pazartesi günü arayıp dil eğitiminin nerede olacağını soracağım. Büyük ihtimalle yabancı diller yüksekokulunun olduğu yerde yani Gölbaşında olur diye düşünüyorum...

Hayri

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,
Cuma günü Ankara üniversitesi'ni aradım. Ptesi günü toplantı yapacaklarını ve dil eğitiminin toplantıdan çıkan karara göre ya yabancı diller yüksekokulunda ya da tömerde olacağını söylediler.

ÖYP Araştırma Görevlisi
Uşak Üniversitesi
Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği (Harita Mühendisliği) Bölümü
Kamu Ölçmeleri Ana Bilim Dalı

johnnash

Öğrenci
Arkadaşlar bu arada Selçuk Üniversitesi'nde dil eğitimi alacak olan arkadaşlar aradılar ve oradaki yetkili "Şimdi siz ev tutacaksınız, gidip gelirken zaman kaybedeceksiniz. Biz size kalacak yer ayarlayabiliriz" demiş. Ne kadar hoş bir davranış :) Biz de böyle birşey duyabilir miyiz acaba? Duyamasak da en azından dil eğitimi şehire uzak bir yerde, Gölbaşı'nda olmasa bari...

johnnash

Öğrenci
Arayıp Gölbaşı'nda olmaması için ricada bulunsak toplantı yapılırken bu ricamızı dikkate alırlar mı acaba :) Ayrıca kalacak yer konusu cidden çok sıkıntılı.. Keşke buna da bir çözüm getirebilseler..

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Başlangıç tarihi tam belli olsun ona göre toplanıp isteğimiz hakkında dilekçe yazarız

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Bugün belli olur umarım arkadaşlar. Merakla bekliyoruz... Sanırım Duyurular kısmında yayınlayacaklar.

Yabancı dillerle konuştum ne yazık ki tömerde ekim sonunda gölbaşına taşınıyormuş. Durumumuzu açıkladım Türkiyenin dört bir yanından geliyoruz 50 kişi ve Gölbaşında olması bizim için problem yaratacaktır diye. 6 aylığına ev tutmak gölbaşında çok zor merkezde kalanlar için gidiş dönüş zor olacaktır diye. Öğleden sonra toplantı bitince 50 kişi için merkezde dil eğitimi ayarlanabilir mi diye yönetime sorucak konuştuğum yetkili kişi, sonucu öğrenmek için cuma günü aramamı söyledi. Olmadı dilekçe vericez arkadaşlar..

johnnash

Öğrenci
Saçma ve belirsiz olan o kadar çok şey var ki... Bu belirsizlik beni öldürüyor! Bence bu program Öğretim Üyesi YETİŞTİRME Programı değil, Öğretim Üyesi KÖRELTME programına dönüştü! Türkiye'nin dört bir yanından gelen bu kadar insan 6 ay için nerede kalacak merak ediyorum... Kursun nerede olacağı bile belli değil ki ev araştıralım.. Aslında bizim durum yine iyi sayılabilir. En azından Ankara Üniversitesinin böyle bir durumdan haberi var. YÖK üniversitelere böyle bir bilgi vermemiş herhalde :) Arkadaşım Gaziantep Üniversitesi'ni aradı. Oradakilerin böyle birşeyden haberi bile yokmuş :D

mustafah

Öğrenci
Peki arkadaşlar Ankara Üniversitesine eğitime giderken kadromuzun bulunduğu üniversiteden herhangi bi görevlendirme yazısı filan alacakmıyız? burdakilerin bi bilgisi yok da.yoksa direk 25 ekimde Ankara ya gidip derslere mi başlıcaz? 25 ekime kadar üniversitemizdemi kalcaz?