AÖF 4-5 Haziran 2016 Final Sınavı Görevlendirmeleri

landon

Öğrenci
4 görevden sonra 2 göreve düştük. yakında 0 görev çıkar.

ama bazı arkadaslara 4 görev 3 görev faln çıkmış. hemen hemen hızmet yılı da aynı. neden bole oldu acaba?

ran

Doçent
4 görevden sonra 2 göreve düştük. yakında 0 görev çıkar.

ama bazı arkadaslara 4 görev 3 görev faln çıkmış. hemen hemen hızmet yılı da aynı. neden bole oldu acaba?

Hizmet yılı aynı olsa da önceden daha az görev almışlardır. Görev sayıları da aynıysa şimdi onlara çok çıkar, yarın size... Genellikle bu şekilde adaletli dağıtımı oluyor AÖF'ün.

landon

Öğrenci
Hizmet yılı aynı olsa da önceden daha az görev almışlardır. Görev sayıları da aynıysa şimdi onlara çok çıkar, yarın size... Genellikle bu şekilde adaletli dağıtımı oluyor AÖF'ün.

bilgi için tesekkur ederim. mesela gecen sene ve bu senenin basında 4 görev çıkıyordu(vizede) ancak şimdi 2 ye düşmüş. e tabi merak ediyor insan önceden niye 2 diil de 4 tü diyer :)

A

Akademik Forum

Guest
şikayet etmek, sesimizi duyurmak için nasıl ulaşabiliriz genel koordinatörlüğe? mail ya da telefon adresi var mıdır sürekli açık olan? çoğu arkadaşıma 1 görev dahi çıkmamış, bu adaletsizliktir.

HerrMaltas

Öğrenci
bu aöflerde (anadolu, atatürk ve auzef) iade görevler otomasyon üzerinden mi veriliyor yoksa ayrıca bir başvuru falan mı gerekiyor bilen var mı?

ran

Doçent
bu aöflerde (anadolu, atatürk ve auzef) iade görevler otomasyon üzerinden mi veriliyor yoksa ayrıca bir başvuru falan mı gerekiyor bilen var mı?

Anadolu ve Atatürk için koordinatörlüğü arıyorsunuz. İade görev istediğinizi söylüyorsunuz. Not alıyorlar. Eğer size sıra gelirse görev de veriliyor. Diğerini bilmiyorum.

landon

Öğrenci
auzef e nasıl kayıt oluyoruz bilen var mı? Sadece İÜ personeli diyordu bir ara. Yardımcı olabilecek var mı? Teşekkürler.

ran

Doçent
Koordinatörlük numarası kaç hocam Atatürk için?

Şurada bilgileri var.

- - - Güncellendi - - -

auzef e nasıl kayıt oluyoruz bilen var mı? Sadece İÜ personeli diyordu bir ara. Yardımcı olabilecek var mı? Teşekkürler.

Bu sayfadan sadece İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ personeli kayıt yapabilmektedir.
Diğer kurumlarda çalışan personeller SINAV MERKEZİ KOORDİNATÖRLÜKLERİ ile irtibata geçerek sisteme kayıt olabilirler.
Öneri veya itirazlarınız için AUZEF Çözüm Merkezine talep oluşturabilirsiniz.

Son düzenleme:

landon

Öğrenci
teşekkür ederim hocam bilgi için. çözüm merkezine mesajı ilettim.

Diğer kurumlarda çalışan personeller SINAV MERKEZİ KOORDİNATÖRLÜKLERİ ile irtibata geçerek sisteme kayıt olabilirler.
Öneri veya itirazlarınız için AUZEF Çözüm Merkezine talep oluşturabilirsiniz.[/QUOTE]

- - - Güncellendi - - -

Şurada bilgileri var.

- - - Güncellendi - - -

Öneri veya itirazlarınız için AUZEF Çözüm Merkezine talep oluşturabilirsiniz.

teşekkürler hocam. mesaj gönderdim şimdi çözüm merkezine.

Edit: alıntıyı yanlış yapmışım o yüzden tekrar yazıyorum.

mustafa_tr

Öğrenci
auzef için ana sayfada öyle bir bilgilendirme var fakat bizzat koordinatörlüğe gidip sordum 8-9 ay önce İstanbul üni. personeli dışında kabul etmiyoruz dedi görevli hanımefendi.