Eylül 2014 ODTÜ Dil Merkezini Kazanlar Buraya :)

murattccan

Öğrenci
Herkeze hayırlı ugurlu olsun. Bu arada ben fazla dert ediyorum sanırım. gerci otellere misafir evlerine artık tahammul edemediğim için. Kimse konaklamayla ilgili bir durumu düşünmüyor şimdilik ! Tarih yaklaştıkça sanırım herkes daha sıkı bakınacaktır.

saithoca

Doçent
Hayırlı olsun meva :) yardıma ihtiyacınız olursa çekinmeyin lütfen. Sorularınızı burada bana sorabilirsiniz ingilizce ili ilgili :)

saithoca

Doçent
hayırlı olsun herkese.. ben de odtudeyım :)

Hayırlı olsun dytburcu, inşallah dilediğiniz verimi ve sonra da dilediğiniz puanı alır yolunuza devam edersiniz. YDS ye çalışırken aklınıza takılan sorular olursa cevaplamak isterim. Bu sitede de YDS çalışıyoruz. Bizi takip etmeniz yararlı olur.

- - - Güncellendi - - -

hayırlı olsun herkese.. ben de odtudeyım :)

Hayırlı olsun dytburcu, inşallah dilediğiniz verimi ve sonra da dilediğiniz puanı alır yolunuza devam edersiniz. YDS ye çalışırken aklınıza takılan sorular olursa cevaplamak isterim. Bu sitede de YDS çalışıyoruz. Bizi takip etmeniz yararlı olur.

dytburcu

Öğrenci

teşekkür ederm:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

BTorpil

Öğrenci
Arkadaşlar senet konusundan bahsetmezsek iyi olur hakikaten benim atandığım üniversitenin bu konuda bilgisi bile yok onun dışında ben 50 almıştım yds den 2 yıllığına atanmış oldum o 6 altı aylık borçlu süreyi tamamlıyorum ama geçemeyenler için daha büyük sıkıntı hem kefil bulma hemde ister istemez ayrı bir stresi oluyor bu işinde
Bazi universitelerde senet imzalatmamislar, bence uniye sormazsaniz belkide imzalamazsiniz akillarina gelmeyebilir