Forum Kuralları: Forum Ünvan Kriterleri

eylence

Öğrenci
Değerli yöneticiler;
Forum kuralları gereği hangi görevleri tamamlayan üyeler hangi ünvanı alır bu konuda net bir açıklama yapabilirmisiniz.
Mesela benim şu an 102 mesajım var. Asistan olarak görünüyorum. Ünvanım hangi durumda değişir?

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Değerli yöneticiler;
Forum kuralları gereği hangi görevleri tamamlayan üyeler hangi ünvanı alır bu konuda net bir açıklama yapabilirmisiniz.
Mesela benim şu an 102 mesajım var. Asistan olarak görünüyorum. Ünvanım hangi durumda değişir?

Ünvan-Mesaj Sayısı

Lisansüstü 0
Asistan 75
Yardımcı Doçent Doktor 250
Doçent Doktor 550
Profesör Doktor 800
Ordinaryüs Profesör Doktor 2500

C

ch.accepted

Guest
Ünvan-Mesaj Sayısı

Lisansüstü 0
Asistan 75
Doçent Doktor 550
Profesör Doktor 800

Hocam mesaj sayım 500 doçentlik başvurusunu yapacağım birazdan doçentlik sınavı ne zaman oluyor :D

NOT: site içinde 4 tane yayınım var.:cool:

smyrna

Araştırma Görevlisi
Hocam ben de bugün yar doç ünvanı almışım :) ünvanlar yükseldikçe gönüllerin alçaldığı bir ortam diliyorum. :)

C

ch.accepted

Guest
Hocam ben de bugün yar doç ünvanı almışım :) ünvanlar yükseldikçe gönüllerin alçaldığı bir ortam diliyorum. :)

Hocam o zaman size bir tavsiye vereyim bence gerek forumda gerekse gerçek hayatta yardoçluk ile doçentliğin arasını 2 yıldan fazla tutmamak gerek. Hadi taş çatlasın 3 yıl ama fazlası zarar yani bence.

Hedef: yaş 37 prof luk haydi bakalım :D durmak yok yola devam :D

smyrna

Araştırma Görevlisi
Hocam o zaman size bir tavsiye vereyim bence gerek forumda gerekse gerçek hayatta yardoçluk ile doçentliğin arasını 2 yıldan fazla tutmamak gerek. Hadi taş çatlasın 3 yıl ama fazlası zarar yani bence.

Hedef: yaş 37 prof luk haydi bakalım :D durmak yok yola devam :D

Hocam tavsiyeniz için teşekkürler, ben de akademide biraz geç kalanlardanım :) fakat aynı zamanda sonuca değil sürece odaklananlardanım. Allah hepimize ünvanları hak ederek versin. Az ama kaliteli, rafta süs değil insanlık yararına yayın yapalım, alacaksak hazmederek o ünvanları alalım..

Durmak yok yola devam :)

GT-N8005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

C

ch.accepted

Guest
Hocam tavsiyeniz için teşekkürler, ben de akademide biraz geç kalanlardanım :) fakat aynı zamanda sonuca değil sürece odaklananlardanım. Allah hepimize ünvanları hak ederek versin. Az ama kaliteli, rafta süs değil insanlık yararına yayın yapalım, alacaksak hazmederek o ünvanları alalım..

Durmak yok yola devam :)

GT-N8005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kesinlikle katılıyorum hocam :)

eylence

Öğrenci
Hocam fahri doktora bu ara herkese veriliyor. Sizde bir kıyak yapıp bize verseniz ya. okumadan etmeden giydirin o cüppeyi bize.

- - - Güncellendi - - -

Ünvan-Mesaj Sayısı

Lisansüstü 0
Asistan 75
Doçent Doktor 550
Profesör Doktor 800
Nazmi hocam 10000 olunca da Akademikpersonel.org mu oluyoruz:) profesörlükten üstün

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici