ÖYP Kapsamında Verilen Yurtiçi Dil Eğitimi

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici

rimedtemas

Öğrenci
dil eğitimi yüksek düzey için mi yoksa temelden mi veriyorlar eğitimi hocam..benim temelim yok gibi düz lise mezunuyum ün.de zaten sınıf öğretmenliğinde ing. yok gibi..kur kur ayırsalar yada temelden başlasalar iyi olurdu..

biyofizik

Profesör
Aralık atamasında kazanacak olanlar için dil eğitimi ne zaman başlar?
Tercihlerde istediğimiz yere gidebilmemiz dil puanı sıralamasına göre mi öyp puanına göre mi?
Her atamada Konya olur mu dil eğitimi için?Konya olmasa da hiç yoktan Ankara olur mu?
Devamsızlığı çok önemserler mi?
Dil kursundayken döner sermaye alabilir miyim?
Şimdiden sabırla cevap verecek arkadaşlara teşekkürler.

kaze

Doçent
dewamsızlık atılma sebebi ÖYP den döner sermaye almazsınız ÖYP puanınız baz alınarak atanacaksınız ilk atamada konya wardı son atamada yoktu

zman sotmusunuzya hocam bunu ÖYP koordinatörü bile bilmiodur bi ara başlarsınız hayırlısıyla :D

biyofizik

Profesör
dewamsızlık atılma sebebi ÖYP den döner sermaye almazsınız ÖYP puanınız baz alınarak atanacaksınız ilk atamada konya wardı son atamada yoktu

zman sotmusunuzya hocam bunu ÖYP koordinatörü bile bilmiodur bi ara başlarsınız hayırlısıyla :D

döner sermaye tıp fakültelerine atananlarda var ama dil kursu boyunca alamayız yani?
yani dilin yüksek olsa da öyp düşükse istediğin üniversitede dil kursu alma şansın azalıyor demek?
peki daha önceki deneyimlerinle bakarsan dil kursu mart üds'den önce mi olur sonra mı?
bu arada çok sağol cevaplar için hocam

kaze

Doçent
hocam geliştirme ödeneği alınmıor döner sermayeyi hayatta vermezler :D :D :D
aynen öle ÖYP puanı önemli olan ve sürekli güncellenebilio
walla gecen atamaları baz alırsakk 3 ayı bulur :D :D bir öncekini alırsak 45 gün :D
rica ederim ne demek...

biyofizik

Profesör
hocam geliştirme ödeneği alınmıor döner sermayeyi hayatta vermezler :D :D :D
aynen öle ÖYP puanı önemli olan ve sürekli güncellenebilio
walla gecen atamaları baz alırsakk 3 ayı bulur :D :D bir öncekini alırsak 45 gün :D
rica ederim ne demek...
umarım 3 ayı bulsun da...zira senet olayı pis iş bide dile senet imzalamayam ya zaten üds kıl payı 63,75 ile kaldı içim yandı...
devamsızlık hakkı var mı hocam peki?bi de her gün kaç saat ders oluyo ki?
döner vermezlerse anam ağlar zira bizim maaşlar da düşük normalden

kaze

Doçent
off ben 63 alsam tercih yapmazdım bu dönem :D :D dewamsızlık hakkınız hiç yok hocam işe gider gibi gidiosunuz aynı memuriyetteki hizmet içi eğitim mantıgı gcerli