ÖYP Kapsamında Verilen Yurtiçi Dil Eğitimi

taryapsulama

Öğrenci
merhaba benim sorumda şu yönde, dil tercihler iaçıklandıktan sonra süreç nedir kaç gün içinde görevde bulundugumuz okuldan çıkmamız gerek görevlendirmeyi hemen alıp gidebiliyormuyuz son güne kadar bekliyormuyuz ?

A

Akademik Forum

Guest
Hocam merhabalar;

2014 dil tercihleri ne zaman olcak bir bilginiz var mı ?

ezgozr

Öğrenci
arkadaşlar lütfen yardımcı olun. erzurumdayım kontenjanlar açılınca oyp tercihi yapıcam ama 3 aylık gebeyim. dil puanım 58 ve erzurumda dil kursu hiç açılmamış. dil kursuna gitmemek gibi bir şansım varmı. eşimi ve çocuğumu bırakıp kursa gidemem acaba ücretsiz izin alıp kendim geçsem 65 puanı olmazmı

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
arkadaşlar lütfen yardımcı olun. erzurumdayım kontenjanlar açılınca oyp tercihi yapıcam ama 3 aylık gebeyim. dil puanım 58 ve erzurumda dil kursu hiç açılmamış. dil kursuna gitmemek gibi bir şansım varmı. eşimi ve çocuğumu bırakıp kursa gidemem acaba ücretsiz izin alıp kendim geçsem 65 puanı olmazmı
Ücretsiz izin alabilirsiniz veya raporunuzu sunarak bir sonraki dil eğitiminine gitmek istediğinize dair talebinizi iletibilirsiniz yardımcı oluyorlar sizin durumunuzdaki arkadaşlarımıza örnekleri var.