Orta Doğu Teknik Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Dil Merkezini Kazanan arkadaşlarımız burada tanışabilir,düşüncelerini paylaşabilirler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
merhaba arkadaşlar süreç nasıl işleyecek bilgisi olan yok mu ?
DUYURU

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU TEMEL İNGİLİZCE BÖLÜMÜNDE 6 AY YOĞUN İNGİLİZCE EĞİTİMİ GÖRECEK ÖYP ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİNİN DİKKATİNE:

2010-2011 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA 6 AY YOĞUN İNGİLİZCE EĞİTİMİ GÖRMEK ÜZERE ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULUNA YÖK TARAFINDAN MERKEZİ SİSTEMLE YERLEŞTİRİLMİŞ OLAN 50 ARAŞTIRMA GÖREVLİSİNİN;

25 EKİM 2010 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 9:30DA YERLEŞTİRME SINAVINA GİRMEK ÜZERE YABANCI DİLLER YÜKSEK OKULU TEMEL İNGİLİZCE BÖLÜMÜ E BLOK 1 NOLU AMFİYE GELMELERİ ÖNEMLE DUYURULUR.

EĞİTİM 1 KASIM 2010 PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLAYACAKTIR. KONU İLE İLGİLİ DİĞER AÇIKLAMALAR 25 EKİM 2010 PAZARTESİ GÜNÜ SINAV ÖNCESİ YAPILACAKTIR.

YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ

http://oyp.metu.edu.tr/

Son düzenleme:
V

veritas

Guest
ben de odtüyü kazandım arkadaşlar odtüde eğitim alıp diyelim bahar sınavında 65i geçtik lisansüstü tercihimizi de güz dönemi için apacağız bu aradaki süreyi yani yaz dönemini asıl üniversitemizde mi geçireceğiz? bilen var mı?

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
ben de odtüyü kazandım arkadaşlar odtüde eğitim alıp diyelim bahar sınavında 65i geçtik lisansüstü tercihimizi de güz dönemi için apacağız bu aradaki süreyi yani yaz dönemini asıl üniversitemizde mi geçireceğiz? bilen var mı?

Evet, yeni bir görevlendirmeye kadar atandığınız üniversitede kalıcaksınız mecburen...

Talip

Öğrenci
dil eğitimi için bizim dilekçeyle araştırma iznimi almamız gerekiyor yoksa yök yazı gönderecek mi bizim üniversiteye

neist

Öğrenci
yök konu ile ilgili dün sabah tüm üniversitelere bilgi maili göndermiştir. ben yine de dekanlığa izin dilekçemi yazdım ne olur ne olmaz diye

mustafah

Öğrenci
bazı üniversitelerde 39. maddeyle görevlendirildiğimize dair belge istiyomuş, bu belgeyi dilekçeyi verdikten sonra hemen alabilirmiyiz yoksa 4-5 günü bulurmu? bu belgeyide aldığımızda üniversitemizde başka işimiz kalmıyacak ddimi. direk eğitim alacağımız yere gidebilirmiyiz yoksa gene ayrıca bi izin falan da alıcazmı?

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
bazı üniversitelerde 39. maddeyle görevlendirildiğimize dair belge istiyomuş, bu belgeyi dilekçeyi verdikten sonra hemen alabilirmiyiz yoksa 4-5 günü bulurmu? bu belgeyide aldığımızda üniversitemizde başka işimiz kalmıyacak ddimi. direk eğitim alacağımız yere gidebilirmiyiz yoksa gene ayrıca bi izin falan da alıcazmı?

Önceden yazdığım gibi en az 5-6 gün..

mustafah

Öğrenci
personel daireyle görüştük, görevlendirme belgenizi dil eğt. üniversitenize biz göndercez dediler.sizlerde de işleyiş bu şekildemi?
böyle olunca önümüzdeki hafta hazırlık yapmak için izin alıp ayrılmayı düşünüyoruz,hatta bikaç arkadaş gitti bile. fakat uzak olduğundan herhangi bi belge için geri çağrılma ihtimali beni düşündürüyor.

Talip

Öğrenci
nghan dersler hafta içi hergün 8:40-12:40 arası ayrıca pazartesi-çarşamba veya salı-perşembe haftanın iki günü öğleden sonra (seviyeye göre değişiyor bu) toefl veya kpds/üds kursu var

sedabtmn

Öğrenci
merhaba arkadaşlar ben 2011 de öyp ile atama hakkı kazandım ve dil puanım 65 altı yani dil merkezi için seçimde bulunacam sanırım ama bu tercihler ne zaman olacak? bir bilgisi olan var mı:(
ve dil eğitimini alırken aynı zamanda farklı bir ünide ylye devam etme şansımız olur mu? öyp dahilinde değil ama aricinde kazanılan bir ylye

ACI

Öğrenci

31: ögretim elemanı için; 33/a öyp , 35 ise öyp li olup atandığınız okulda sizin alanınızda y.lisans-doktora prog. yoksa, olan bir ünv. de sizi geçici görevlendirmeleri( yine 33 kapsamında nimetlerinden mahrum kalmadan ) , 50d normal asistanlık/ enstitü kadrosunda... ama 39 u duymadım? nedir