Tübitak 2214-A 2018/2. Dönem Doktora Sırası Araştırma Bursu

ErgoErgo

Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, bu dönem 2214 programına başvuruda bulunacağım. “Adayın yurt içi akademik danışmanının planlanan çalışmaya ilişkin görüşlerini açıklayan yazısı” isteniyor. Bu programdan ya da benzeri bir programdan yararlanmış olan veya konuyla ilgisi olan arkadaşlardan ricam; ellerinde böyle bir şablon varsa kişisel bilgileri gizleyerek de olsa benimle paylaşabilirler mi?
Teşekkürler.

M

MİSAFİR

Guest
sonuçlar ne zaman tahmini

başvuru sonuçları ne zaman açıklanır mayıs diyor ama bilgisi olan var mı???

A

academia-01

Guest
sonuçlar neden açıklanmıyor?

Evet ne zaman açıklanacağını bilen var mı acaba? Ne kadar çok bekledik. Şanssız bir dönem olduğumuzu düşünüyorum.

desky

Öğrenci
merhabalar
bu dönem ben de 2214a bursuna başvurmayı düşünüyorum. kabul mektubunu hallettim. şimdi araştırma önerisi yazmaya başlıyorum. ama elimde hiç örnek yok. daha önce bu bursu kullanan arkadaşlar örnek olarak bana kendi araştırma önerilerini atabilirse çok memnun olurum.

S

sonucc

Guest
Merhaba, ben geçen hafta aradığımda sonuçların mayıs ayı içinde açıklanacağını ancak net bir tarih veremeyeceklerini söylediler.

Hukuki2

Öğrenci
Arkadaşlar sonuçlar ne zaman açıklanır bilgisi olan var mı? Burs başlatma tarihim davet mektubumda 15 Haziran kazanırsam nasıl yetiştireceğim😔

B

belirsizlik

Guest
Arkadaşlar sonuçlar ne zaman açıklanır bilgisi olan var mı? Burs başlatma tarihim davet mektubumda 15 Haziran kazanırsam nasıl yetiştireceğim😔

E-bideb'de sonuç açıklanma tarihi tahmini Haziran 2019 olarak görünüyor, bursun web sitesinde ise Mayıs 2019. Hazirana da kalabilir bu durumda sonuçlar isterseniz bir arayıp bilgi alın?

M

msfr

Guest
Ben bugün Tübitak ile görüştüm. Bu hafta içerisinde ya da bayram dönüşü haftasında açıklanacağını söylediler.

T

tooguest

Guest
ben de bugün tübitak bideb ile görüştüm. şuan için ne sonuçlar ne de açıklanma tarihi belli dediler.

Hukuki2

Öğrenci
Arkadaşlar süreç çok uzadı gerçekten benim davet mektubumda gidiş tarihim 15 Haziran kazanırsam ben ne ara kurumumdan izin alacağım.Bence mail atalım en azından durumumuzu bilsinler

- - - Güncellendi - - -

Hocam mail atıp derdimizi bildirelim ben hem arıyor hem mail atıyorum belki durumumuzun farkına varırlar

Hukuki2

Öğrenci
Maillere cevap yok arayınca da bu hafta da olabilir Haziran’a da kalabilir gibi belirsiz cevaplar.Ne bekleniyor anlamadım.Siz aradığınızda ne dediler