WordTest'i Önerir misiniz?

Kutadgu

Moderator
Merhabalar Arkadaşlar

Kelime geliştirmek için wordtest'e üye olmayı düşünüyorum. Bu sistemi daha önce kullanan var mı?
Kullananların sonuçları nasıl geldi etkisini gördünüz mü? Bu konu hakkında düşüncelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Merhabalar Arkadaşlar

Kelime geliştirmek için wordtest'e üye olmayı düşünüyorum. Bu sistemi daha önce kullanan var mı?
Kullananların sonuçları nasıl geldi etkisini gördünüz mü? Bu konu hakkında düşüncelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Hocam ben daha önceden kendileri ile işbirliği yaptığımız için genel bilgi verebilirim, sistem tamamen bilimsel bir öğrenme çalışması üzerine kurulu eğer ki sistem düzgün ve anlatıldığı gibi kullanılırsa kelime ezberleme daha doğrusu öğrenme için mükemmel bir sistem sürekli tekrar var böylece aklınızda çok iyi kalıyor. Ancak içerikle ilgili denemiş diğer arkadaşların da fikri önemli tabiki :)

Kutadgu

Moderator
Hocam ben daha önceden kendileri ile işbirliği yaptığımız için genel bilgi verebilirim, sistem tamamen bilimsel bir öğrenme çalışması üzerine kurulu eğer ki sistem düzgün ve anlatıldığı gibi kullanılırsa kelime ezberleme daha doğrusu öğrenme için mükemmel bir sistem sürekli tekrar var böylece aklınızda çok iyi kalıyor. Ancak içerikle ilgili denemiş diğer arkadaşların da fikri önemli tabiki :)

Evet hocam, geçen sene ki akademikpersonel.org a özel kampanyadan faydalanamamıştım. O gün bu gün içimde kaldı :) Yeniden bir işbirliğine gidersek bu yolda ilk üyeleri ben olabilirim :) Fikirleriniz ve öngörüleriniz için teşekkür ederim.

merzer

Doçent
Ben kullandım memnundum . Bu sene yeniden hazırlandığım süreçte gene kullanacağım.
Yılda bir kampanya yaparlar, 75 TL ye yakalayıp alabilirsiniz.
Sonra her yıl size 3 kod verirler bu kodlarla birileri 75 e satın alırsa size de artı 1 yıl verirler. Ben her yıl kodları forumlarda paylaşırım tanımadığım insanlar kullanır ve bana hediye gelir. Sanırım önümüzdeki 4 yıllık üyeliğim devam ediyor :)
Kısacası 300 500 TL ye o işe girmeyin 75 lik kampanya bulursanız ve ben disiplinliyim her gün çalışırım derseniz bence girin sisteme uygun

Kutadgu

Moderator
Arkadaşlar yeniden merhabalar. Ben YDS paketi aldım ve bir haftadır düzenli kullanıyorum sistemi.
Kelime / Okuma Parçaları / Çıkmış&Özgün Soru ve Çözümleriyle etkili bir formatta hazırlanmış bir platform. Düzenli çalışmayla faydası olabileceği kanaatindeyim.
Ayrıca;
Tarafıma gönderilmiş olan bir e-mail üzerine "En Değerli WordTest Kullanıcıları" arasında olduğum için bana WordTest'i 3 kişiye çok özel bir fiyatla alma şansı sunma fırsatı tanınmış.198 TL yerine (%60 indirimle) 81 TL'ye en kapsamlı paket olan Süper SET'i alabiliyorsunuz.

Ben indirimli alamamıştım ama sizlere faydası olsun istedim.
Eğer düşünüyor iseniz bana özelden ulaşabilirsiniz. Kayıt olabileceğiniz linki mesaj yoluyla gönderebilirim.
Unutmadan; Son gün 20 Haziran Cuma.

zekiisin

Öğrenci
herkese bilgileri için teşekkür ediyorum sağolun varolun. word test kullanan arkadaşlar indirim kuponu konusunda bana yardımcı olabilirler mi? teşekkür ediyorum.

arkadaşım bende bu setten yararlanmak istiyorum acaba sendeki set kaç aylıktır ve ne zamana kadardır. şimdiden teşekkürler

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar yeniden merhabalar. Ben YDS paketi aldım ve bir haftadır düzenli kullanıyorum sistemi.
Kelime / Okuma Parçaları / Çıkmış&Özgün Soru ve Çözümleriyle etkili bir formatta hazırlanmış bir platform. Düzenli çalışmayla faydası olabileceği kanaatindeyim.
Ayrıca;
Tarafıma gönderilmiş olan bir e-mail üzerine "En Değerli WordTest Kullanıcıları" arasında olduğum için bana WordTest'i 3 kişiye çok özel bir fiyatla alma şansı sunma fırsatı tanınmış.198 TL yerine (%60 indirimle) 81 TL'ye en kapsamlı paket olan Süper SET'i alabiliyorsunuz.

Ben indirimli alamamıştım ama sizlere faydası olsun istedim.
Eğer düşünüyor iseniz bana özelden ulaşabilirsiniz. Kayıt olabileceğiniz linki mesaj yoluyla gönderebilirim.
Unutmadan; Son gün 20 Haziran Cuma.

arkadaşım bende bu setten yararlanmak istiyorum acaba sendeki set kaç aylıktır ve ne zamana kadardır. şimdiden teşekkürler

Kutadgu

Moderator

- - - Güncellendi - - -

Merhabalar;
Benim paket kullanım hakkım sona erdi.