WordTest'i Önerir misiniz?

moğol

Öğrenci
Konuyu hortlatıyorum ama, hocam memnun muydunuz Wordtest'ten? Size bir faydası oldu mu? YDS&YÖKDil'de puanlarımı arttırmak istiyorum, bu siteyi düşünüyorum. Siz ne dersiniz? Dedikleri kadar etkili mi?

Merhaba bende geçen sene wordtest ile hazırlandım yds'ye 67 puan aldım. Disiplinli şekilde hergün çalışırsanız kesinlikle faydasını görürsünüz, ingilizce çok nankör birgün çalışmazsanız o gün mutlaka kaybınız olmuştur emin olun, yaklaşık 8000 kelime ezberledim herkes hayret ediyordu kelime bilgime hatta dalga geçiyorlardı sözlüğün kaçıncı sayfasına geldin diye :D

Kutadgu

Moderator
Konuyu hortlatıyorum ama, hocam memnun muydunuz Wordtest'ten? Size bir faydası oldu mu? YDS&YÖKDil'de puanlarımı arttırmak istiyorum, bu siteyi düşünüyorum. Siz ne dersiniz? Dedikleri kadar etkili mi?

Merhaba,
Moğol arkadaşımızın dediği gibi her gün sistemi kullanmanız ve görevleri eksiksiz yerine getirmeniz şart. Ancak Wordtest tek başına yeterli değil. Önerim sınavdan 2 hafta önce her gün 1 deneme çözün. Başarılar

SultanBaybars

Öğrenci
Merhaba,
Moğol arkadaşımızın dediği gibi her gün sistemi kullanmanız ve görevleri eksiksiz yerine getirmeniz şart. Ancak Wordtest tek başına yeterli değil. Önerim sınavdan 2 hafta önce her gün 1 deneme çözün. Başarılar

Hocam her gün değil yarım yamalak kullandım ama 12 puan arttırdım. Bence gayet işe yarıyor. Cevabınız için size teşekkür ederim.