7 Ekim 2012 ÜDS Nasıl Geçti

aykuttortop

Öğrenci
Valla 80 soru 180 dk olmasıdan zaten nasıl bir sınav olacağı belliydi. Öncekiler kolay değildiki bunun kolay olmasını bekleyelim sağlık olsun..

relaxy

Doçent
ösym sınav salonlarının, biri bizi gözetliyor evinden farkı kalmayacak yakında :) hayır yani, acaba kamera beni güzel çekiyor mu diye düşünüp de sınava konsantre olamayan kızların durumu ne olacak, bunun hesabını kim verecek :p

iklim

Öğrenci
eğer sosyalden giriyorsanız kpds nin daha avantajlı olduğunu söylüyorlar yani benim gitiiği kurstaki hocam oldukça deneyimli ve öyle söylüyor çünkü üds soru tipleri daha çok fen ve sağlık bilimleri ağırlıklı dikkat edrseniz bu sınavda öyleydi o konuda bilgisi olan tam anlamasada yorum yaparak daha kolay bulabılıyor cevabı yani kpds de genel olarak eşit soru kökleri.

nk_0910

Öğrenci
valla ingilizceci olarak bazı paragraf sorularında ben de zorlandım .. üds ye ilk defa girdim kpds daha kolay geldi bana ..

cnc

Öğrenci
ösym sınav salonlarının, biri bizi gözetliyor evinden farkı kalmayacak yakında :) hayır yani, acaba kamera beni güzel çekiyor mu diye düşünüp de sınava konsantre olamayan kızların durumu ne olacak, bunun hesabını kim verecek :p

Evet ya o neydi öyle,adamlar araba anahtarıyla kopya çekecez diye korkuyorlar diye dalga geçiyordum şimdi bide kamera koymuşlar komedi.. bu ösymde de baya para var anlaşılan :)

alendelon

Öğrenci
Allah bu soruları hazırlayanları.......... yapsın, yapayım,yapalım, yapsınlar.
ne biçim paragraf soruları onlar yahu, ya biraz kolay paragraf sor hiç referans cümle sorma yada karışık soracaksan biraz referans kelime ver, bu paragrafın ana fikri, yazara göre bu paragrafta, bu paragraftan şunu çıkarırız..........Yüksek yerlere gelenler kendilerinin çok iyi olduğunu ve ne gibi sıkıntılar çekilerek bu günlere geldiklerini unutuyorlar, Allah kendi geldikleri zamanı unutanlardan etmesin, bu günki profesörleri bir kere bu sınava soksalarda türkiye ortalamasını görsek keşke...