7 Ekim 2012 ÜDS Nasıl Geçti

muhibbi

Öğrenci
Bir kere de öğrenci yanlısı olsalar ne kaybederler acaba.
ya ben sınav görevlilerine kızmıyorum, onların da elinde olan bir durum değil.. burda makul olmayan saatler ve saçma sapan kurallar.. kamera olayı başlı başına bir saçmalık zaten. ya bu sınavı da her ilde yapsınlar, ya da sınav saatini biraz daha normal saatlere koysunlar.. en azından sınav günü ek otobüs seferi falan olsun bu kadar da olmaz.. neyse ya sağlık olsun demekten başka çarem yok kendi adıma..

K

KaRaKaLp

Guest
Ben kelimelerde zorlandım özellikle Çanakkale'yle ilgili kelimeler sıkıntı yaşattı. Ama paragraflar kolaydı. Zaten verilen paragraftaki belli başlı cümleler şıklarda eş anlamlı kelimelerle verilmişti. Çeviri sorularında ise çok ufak detaylar vardı. Onlar da gayet kolaydı.

emre_5553

Öğrenci
Ben 65 almıştım ama belki biraz yükseltirim diye başvurdum sınava.Sınav yeri iki saat uzaklıktaki bir yer çıkınca ve hiç çalışmamış olunca yattım uyudum gitmedim :D

Edirne'den

Öğrenci
nasıl bir sistemdir ki ÜDS adlı sınavda Yabancı dil eğitimi mezunları ile aynı sorulara tabii tutulmaktayız. Yapılan bu sınav hiç adil değil. Alanı Yabancı dil olmayanlar için de geçerli olan ve yapılan bu sınav sisteminin birgün değişeceğini umuyorum...

emre_5553

Öğrenci
Ben 65 almıştım ama belki biraz yükseltirim diye başvurdum sınava.Sınav yeri iki saat uzaklıktaki bir yer çıkınca ve hiç çalışmamış olunca yattım uyudum gitmedim :D
Keşke ben de yatıp uyusaydım

Sınava gitmek için bir sürü yol parası vermeyecek olsam 40 liraya acıyıp giderdim illaki de yol parası da var diye gitmedim.Şimdi tereddütte kaldım acaba KPDS de de aynısını yaparsam 40 lira gene güme gider hiç başvurmasam mi acaba :D

muhibbi

Öğrenci
Sınava gitmek için bir sürü yol parası vermeyecek olsam 40 liraya acıyıp giderdim illaki de yol parası da var diye gitmedim.Şimdi tereddütte kaldım acaba KPDS de de aynısını yaparsam 40 lira gene güme gider hiç başvurmasam mi acaba :D
:D hem yol parası hem sınav ücretinin gitmesindense 40 liranın güme gitmesi yeğdir :D kolay gelsin :)

Dissident

Araştırma Görevlisi
siz bilmezsiniz bir zamanlar sınavdan hemen sonra soruların tamamını hatırlayıp internete koyanlar olurdu hayrına..heyyy gidi günler heyy :))

pcteacher

Öğrenci
evet ya cumaya ben hangi soruyu hatırlayacağım da şunu işaretlemiştim diyeceğim.yani soruları beklemem değil de sonuçları beklemem daha iyi:)