Ankara Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

axaray

Öğrenci
Bende varım arkadaşlar inşallah hakkımızda hayırlısı olur. En kısa zamanda görüşmek üzere 77.28

Son düzenleme:

gamzetas

Öğrenci
Dil merkezinden memnun olmayan ve üniversitesini değiştirmek isteyen arkadaşlar lütfen bana ulaşabilir mi ? (Çukurova Üni.yi isteyenler için)

cimcime1411

Öğrenci
arkadaşlar ben şuan ankara üniversitesinde dil eğitimindeyim ve son 1.5 ayımız kaldı. Bu arada kazanan herkese hayırlı olsun umarım herkesin dilediği olur ... Emin olun ki dil eğitimi konusunda gerçekten Ankara Üniversitesi başarılı...Ancak bizim şöyle bir şanssızlığımız oldu 3.5 ay sadece Ielts çalıştırıldı ve sonuç olarak OSYM Ielts eş değerliğini kaldırdı yani 3.5 ayımız boşa gitti. Pazartesi günü sınav olacaksınız ve size sınav sonunda anket yapılacaktır muhtemelen orada size sorulacaktır ne çalışmak istersiniz diye eminim ki orda toefl veya ona benzer sınav adları yazacaktır bir de tabi ki yds Osym nin işi belli olmayacağı için bence diğer şıkları işaretlemeyin derim sadece yds yi tercih edin. Çünkü istemem bizim durumumuza düşmenizi... Hocaların hepsi çok deneyimli eminim ki siz de memnun kalacaksınız... Ankette eklemek istediğiniz bişey var mı diye kısım olacaktır . Oraya toplu olarak YDS için isim yazarsanız değerlendireceklerdir. Hocalardan da gerçekten çok iyi diyebileceğim YDS konusunda İsmail Karagülle- Tolga Şenkaya ve Halim Eden hocalarımız alanında çok iyi :) Genel İngilizce veya Toefl gibi devam ederseniz de Tuba Cihan, Melike Çopuroğlu, Fırat Açıkgöz hocalar gerçekten çok iyiler....

ideolog

Öğrenci
yukarda biri yazmış Tömer de oluyor eğitim diye nedir bu Tömer Gölbaşında üniversitenin yabancı diller yüksek okulunda olmuyor mu eğitim? ayrıca ankara üniversitesinde en son eğitim alanlar güncel bilgi paylaşamazlar mı, gölbaşına üniversitenin personel servisi var mı ve öyp liler yararlanabiliyor mu , gölbaşında yurt apart vs. imkanlar nasıl fiyat ve kalite açısından bilgi verebilir misiniz

turgutselim

Öğrenci
Hocam tömer ankara üniversitesine bağlı türkçe öğretim merkezidir..kızılayın merkezinde ulaşımı çok rahat..ben de dil eğitiminin gölbaşında verildiğini duydum ankara ve gazi üniversitesinde. Gölbaşına sanırım yine kızılaydan servis var ama her türlü uzak..eğitimi biten arkadaşlar bu konuda net bilgiler verip bizi aydınlatsa çok iyi olur.

- - - Güncellendi - - -

Hocam tömer ankara üniversitesine bağlı türkçe öğretim merkezidir..kızılayın merkezinde ulaşımı çok rahat..ben de dil eğitiminin gölbaşında verildiğini duydum ankara ve gazi üniversitesinde. Gölbaşına sanırım yine kızılaydan servis var ama her türlü uzak..eğitimi biten arkadaşlar bu konuda net bilgiler verip bizi aydınlatsa çok iyi olur.

ideolog

Öğrenci
Emin olun ki dil eğitimi konusunda gerçekten Ankara Üniversitesi başarılı...Ancak bizim şöyle bir şanssızlığımız oldu 3.5 ay sadece Ielts çalıştırıldı ve sonuç olarak OSYM Ielts eş değerliğini kaldırdı yani 3.5 ayımız boşa gitti. Pazartesi günü sınav olacaksınız ve size sınav sonunda anket yapılacaktır muhtemelen orada size sorulacaktır ne çalışmak istersiniz diye eminim ki orda toefl veya ona benzer sınav adları yazacaktır bir de tabi ki yds Osym nin işi belli olmayacağı için bence diğer şıkları işaretlemeyin derim sadece yds yi tercih edin. Çünkü istemem bizim durumumuza düşmenizi... Hocaların hepsi çok deneyimli eminim ki siz de memnun kalacaksınız... Ankette eklemek istediğiniz bişey var mı diye kısım olacaktır . Oraya toplu olarak YDS için isim yazarsanız değerlendireceklerdir. Hocalardan da gerçekten çok iyi diyebileceğim YDS konusunda İsmail Karagülle- Tolga Şenkaya ve Halim Eden hocalarımız alanında çok iyi :) Genel İngilizce veya Toefl gibi devam ederseniz de Tuba Cihan, Melike Çopuroğlu, Fırat Açıkgöz hocalar gerçekten çok iyiler....

arkadaşlar Ankarayı kazananlar bu mesajı dikkate alalım anket yaparlarsa ben bu isimleri yazmayı düşünüyorum büyüklerimin tecrübelerine güveniyorum :)

Son düzenleme:

Mhmtkn

Öğrenci
İzmirden geliyorum ankaraya yabancıyım dil eğitimi alacak arkadaşlardan okula yakın yerlerde evde kalmayı düşünen var mı

A

Akademik Forum

Guest
Mrb Ankara üniversitesin de dil eğitimi alan arkadaşlar gölbaşında stüdyo daire yada apart tipi kalacak yerler hakkında bilgisi olan var mı
İnternetten genellikle yurtlar çıkıyo. Yardımcı olursanız sevinirim

Tazy

Öğrenci
Mrb geçen dönem kurs alanlar yardımcı olabilirmi okul nerede konaklama nasıl ulaşım kolay mı yurt mu ev mi daha avantajlı? Çok soru sordum galiba:)

serhatz

Öğrenci
hocam gölbaşında okul. sahibinden.com a girin bi bakın derim. dolmuş ve otobüs seferleri var. ama ben olsam ev tutarım. çünkü gölbaşı-kızılay ortalama 20 km.