Dil Merkezine Gitmeden İmzalatılan Senetler Hakkında

orta123

Öğrenci
Hocam noter bize illa orada olacak demişti bu uygulamanın başında, şimdi değişti mi bilmiyorum.

Görevlendirme yazımı okulum yollayacak diyiniz normal prosedür de o'dur. Siz sadece atandığınıza dair yazıyı götürün sorun olmaz heyecan yapmayın :)

nazmi hocam heyecan mı ben öldüm resmen bu yazıyı yazarken;)hocam atandığıma dair yazı yani dil eğitimini kazandığım yazımı?bu yazıyı nerden alabilirm?acil cevap!! bu sefer gerçekten yarın gideceğim gitmeden son olarak ne yapmam gerekir söyleyin!!!:welcoming:

durante

Öğrenci
[MENTION=8148]galadriyel[/MENTION] hocam dil senedinin tutarı nedir? Personel işlerinde bilen biri olmadığı için bana bir meblağ yazın dediler kefalet senedine, ne yapmam lazım hocam?

Önenerk

Öğrenci
Hocam noter bize illa orada olacak demişti bu uygulamanın başında, şimdi değişti mi bilmiyorum.

Hocam, dün işlemimi hallettim. Eğer eşlerin noter tasdikli onay yazısı varsa işleminizi halledebiliyorlar. Ancak senet tutarının onay yazısında belirtilmesi lazım. Belki benim durumumda olan başkası vardır diye paylaşmak istedim, kolay gelsin :)

duzungoren

Öğrenci
16-20 bin arasında değişiyor okula göre. Hiç senet yapmayanlar da var.
Bu konu da benimde kafam karıştı. Rektörlükteki ÖYP sorumlusu memurla görüştüm gidince bir ara senedi hazırlayıp gönderin dedi. Senet yapmak için peşinde mi koşucam ben bu işin anlamadım. Senedi yapmazsak bize görevden alındınız deme yetkileri var mı kadrom sıkıntıya girer mi? cevabınızı bekliyorum...

ayfa

Öğrenci
Bu konu da benimde kafam karıştı. Rektörlükteki ÖYP sorumlusu memurla görüştüm gidince bir ara senedi hazırlayıp gönderin dedi. Senet yapmak için peşinde mi koşucam ben bu işin anlamadım. Senedi yapmazsak bize görevden alındınız deme yetkileri var mı kadrom sıkıntıya girer mi? cevabınızı bekliyorum...
Bu konuyu ben de merak ediyorum . ayrica gidip herhangi bir notere senet yapmak istiyoruz mu diyecegiz okuldan bir yazi vermedilir bana .

mfg_fatih

Öğrenci
Bu konuyu ben de merak ediyorum . ayrica gidip herhangi bir notere senet yapmak istiyoruz mu diyecegiz okuldan bir yazi vermedilir bana .

Belki okul sitesinde gerekli belge vardır, o yüzden size senet vermemişlerdir. Sayfada belgeler kısımlarına baktınız mı?
Senet yapmazsanız sorun çıkarırlar mı ben de bilmiyorum.

V

victor82

Guest
Bu senet sepetini imzalatılmasını anlıyorum ama zorunlu hizmeti anlamıyorum, umarım tez zamanda zorunlu hizmeti makul bir süreye çekerler.