İstanbul'da Gidilebilecek En Başarılı ALES Kursu ?

siyasetbilimi

Öğrenci
Sevgili arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim İstanbul'da gidilebilecek en başarılı ales kursu hangisidir acaba? yani bende artık 90larda bir puan almak istiyorum yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

kingman88

Öğrenci
Valla hocam bence en basarılı kurs yöntemi çıkmıs soruları en ince detayına kadar anlamak sistemi çözmek mesele yoksa ales öyle sistem sınavı değil bana göre bazı konularda eksigin olabilir onlar için demiyorum matematik eksiğin vs olabilir

mavikupa

Öğrenci
Merhaba

ben de ıyı bır not almak ıcın dersane arıyorum .matematıgım cok kotu durumda. Istanbulda derssane fıyatları genelde aynı ama ogrencının ustune dusen ozallkle matematık etutlerı verımlı olan dersaneler sızce hangıelrii.
bu forumda muhakka deneyımlı arkadaslar vadır. Lutfen sızden rıcam zaman az kalmadan bıze yardımcı olmnızz...
suan dusundulerım FEM AKADEMİ VE TASARI .sızce hangısı daha ıyıdır. Lutfen Fem ın cemaat muhabetıne gırmeyelım.Suan o kısım umrumda bıle degıl..Mıllet puanlarını alıp OYP lere basvurda bız anca bakıyoruzzz. :(

kimyagerr

Öğrenci
Geçen dönem gittiğim Kadıköy Çözüm Akademi tavsiye edebilirim ales kursu için. Hocaları ales sınavına hakim ve bu konuda oldukça tecrübelilerdi. Derste anlatılanla çözülen sorularla aleste çözdüğüm sorular çok benzerdi.O yüzden yüksek puan almak isteyenler için rahatlıkla önerebilirim Kadıköy Çözüm Akademiyi.

uğurböceği

Öğrenci
kimyagerr, önerim için teşekkür ederim.Önerin üzerine kadıköy çözüm akademiye gittim ilkbahar dönemi için. Kurs aleste gerçekten çok iyi. Hocalar öğrenciyle gayet ilgileniyorlar.Özellikle matematik hocası işin uzmanı olmuş matematikteki tüm eksiklerimi, pratik yoldan soru çözmeyi ve sayısal mantığı hoca sayesinde hallettim.Sonuç olarak alesten 92 puan aldım ve istediğim hedefe ulaştım.Bende arkadaşlara kesinlikle çözüm akademiyi öneriyorum.

ihmarra

Öğrenci
merhaba

merhaba uğur böceği arkadaşım,

bende 2013 ales mayısta 70 puan aldım.90 puana ihtiyacım var aslında sorunum konu eksiği değil hız ve zaman problemim var.bende kadıköy çözüm

akademiye gitmeyi düşünüyorum da gerçekten anlattığın kadarıyla aleste başarılılar. birde kadıköyde özgü akademi diye bir yer var oraya giden varmı?

starbreeze

Öğrenci
istanbul için mecidiyeköy civarlarında bir önerisi olan var mı? ben de başlamak istiyorum. 63 alabildim son sınavdan ve çok zordu :/ 70 almam gerekiyor. ne önerirsiniz?

tğçe1

Öğrenci
Ben kadıköy çözüm akademi diyorum verdiğim paraya değdi istediğim puanın üzerinde bir puan almamda çok büyük katkısı oldu. Hoca kalitesi çok iyi.

alpozkaya

Öğrenci
Ben son aleste kadıköy tasarı dersanesine gittim. Şunu söyleyebilirim ki hocalar ve dersane çok ilgidiz. Herkesi tek sınıfa tikiyorlar. Ales gruplarını sadece para olarak görüyorlar. Ben gittiğime çok pişmanım. Ve kurstaki bir çok arkadaşımda geldiğine pişman oldu. Hem bir sürü para aldılar hem de hakkını vermediler. Hem paramiz gitti hem de zamanımız. Çok dikkatli seçin gideceğiniz dersaneyi arkadaşlar

GT-I9100G cihazımdan gönderildi

miss.esra

Doçent
Ben son aleste kadıköy tasarı dersanesine gittim. Şunu söyleyebilirim ki hocalar ve dersane çok ilgidiz. Herkesi tek sınıfa tikiyorlar. Ales gruplarını sadece para olarak görüyorlar. Ben gittiğime çok pişmanım. Ve kurstaki bir çok arkadaşımda geldiğine pişman oldu. Hem bir sürü para aldılar hem de hakkını vermediler. Hem paramiz gitti hem de zamanımız. Çok dikkatli seçin gideceğiniz dersaneyi arkadaşlar

ben gecen yıl görüşmeye gtmiştim anlamstm. zaten kalabalık oldugu duyumunu almstm oyuzden gitmedim şimdi bu msjınzı görunce kendı adıma sevndım iyi ki gitmemişim diye. pahalıydı da evet.zaten bence ales kursuna gitmek mantıksız yıgınla çözümlü kitap var.sadece yapamadğımız soruları çözen bir mantıkta dersane olsa giderim ama yok malesef.konu anlatmakla zaman harcanıyor mantıga gelene kadar bı sürü zaman gecıor onu da kısa surede skıştrp gecıstırıolar kadıkoyde bayag bı dersane gezmıstık ordan bılıyorum hepsının sistemı böyle ama sınav kı hele son sınavda görduk matematık bilgisinii ölçmuyor farklı birsey öss matematıgıyle alakası yok bunu da hocalar bize kazandramaz tek yapabılecekleri yardım yapamadgımız soruları çözmek ama hiçbir dersane hocası da bunu yapmaz her ne hıkmetse zamanları hıc olmuor canları ısterse bı tenefus arası 1-2 soruya bakar o kadar o yuzden kurs saçmalık zannımca.çözüm akademiye de ugramıştm ama onlar da aynı mantıkta bılmıyrum içime sinmedi arkadaslar memnun kalmış ama bir iki mesaj sayısı olan bir uyeye de guvenemem belkı dersanenın adamıdır nerden bılelım yuzyuze görsem dersane içinden giden tanıdık olsa ancak öyle guvenırım.yds için netten yorumlara göre gittim binbir pişman oldum oyuzden on yargım var az mesaj sayılı üyelerin yorumuna..

Son düzenleme:

alpozkaya

Öğrenci
ben gecen yıl görüşmeye gtmiştim anlamstm. zaten kalabalık oldugu duyumunu almstm oyuzden gitmedim şimdi bu msjınzı görunce kendı adıma sevndım iyi ki gitmemişim diye. pahalıydı da evet.zaten bence ales kursuna gitmek mantıksız yıgınla çözümlü kitap var.sadece yapamadğımız soruları çözen bir mantıkta dersane olsa giderim ama yok malesef.konu anlatmakla zaman harcanıyor mantıga gelene kadar bı sürü zaman gecıor onu da kısa surede skıştrp gecıstırıolar kadıkoyde bayag bı dersane gezmıstık ordan bılıyorum hepsının sistemı böyle ama sınav kı hele son sınavda görduk matematık bilgisinii ölçmuyor farklı birsey öss matematıgıyle alakası yok bunu da hocalar bize kazandramaz tek yapabılecekleri yardım yapamadgımız soruları çözmek ama hiçbir dersane hocası da bunu yapmaz her ne hıkmetse zamanları hıc olmuor canları ısterse bı tenefus arası 1-2 soruya bakar o kadar o yuzden kurs saçmalık zannımca.çözüm akademiye de ugramıştm ama onlar da aynı mantıkta bılmıyrum içime sinmedi arkadaslar memnun kalmış ama bir iki mesaj sayısı olan bir uyeye de guvenemem belkı dersanenın adamıdır nerden bılelım yuzyuze görsem dersane içinden giden tanıdık olsa ancak öyle guvenırım.yds için netten yorumlara göre gittim binbir pişman oldum oyuzden on yargım var az mesaj sayılı üyelerin yorumuna..

Esra hocam yazdığınız bütün yorumların altına imzamı atıyorum ve size tamamen katılıyorum. Size eklemek istediğim bir kaç nokta daha var: dersanede hem sözel mantık hem de sayısal mantık sorularına vakit ayirmadilar neredeyse. Hatta benim dersaneye gitme amacım mantık konusunu yapamıyor oluşumdu. Ayrıca ben tasarıya gitmeden önce çözüm dersanediyle de görüşme yaptım ama o dersane hiç içime sinmediği için kaydolmadım. Sonra tasarı dersanesine geldim. Dediginiz gibi çok kalabalıktı ama görüştüğüm dersaneler içinde içime birtek orası sinmişti. Ama meğerse yanılmışım. Dersanede disiplin diye bir şey yoktu. Hocalar her bir mat. problem konusunu bir ders saatinde bitiriyordu. Ayrıca kurs boyunca bir tane bile soru soramadik hocalara. Yanlış duymadınız bir tek soru bile soramadik. Malesef dersanenin faydadan ziyade zararı oldu. Bence imkanı olan varsa özel hoca tutsun, olmayan da o dersi iyi bilen arkadaşlarından yardım alsın. Gerekirse arkadaşınıza para verin özel ders için

miss.esra

Doçent
Esra hocam yazdığınız bütün yorumların altına imzamı atıyorum ve size tamamen katılıyorum. Size eklemek istediğim bir kaç nokta daha var: dersanede hem sözel mantık hem de sayısal mantık sorularına vakit ayirmadilar neredeyse. Hatta benim dersaneye gitme amacım mantık konusunu yapamıyor oluşumdu. Ayrıca ben tasarıya gitmeden önce çözüm dersanediyle de görüşme yaptım ama o dersane hiç içime sinmediği için kaydolmadım. Sonra tasarı dersanesine geldim. Dediginiz gibi çok kalabalıktı ama görüştüğüm dersaneler içinde içime birtek orası sinmişti. Ama meğerse yanılmışım. Dersanede disiplin diye bir şey yoktu. Hocalar her bir mat. problem konusunu bir ders saatinde bitiriyordu. Ayrıca kurs boyunca bir tane bile soru soramadik hocalara. Yanlış duymadınız bir tek soru bile soramadik. Malesef dersanenin faydadan ziyade zararı oldu. Bence imkanı olan varsa özel hoca tutsun, olmayan da o dersi iyi bilen arkadaşlarından yardım alsın. Gerekirse arkadaşınıza para verin özel ders için

kesinlikle.. dersaneye onca para dökeceğine otur çalış yapamadıgın soruları biriktir normal hocaya da gerek yok iyi unvlerin bogaziçi mesela mat bölumu vb öğrencilerinden 3-5 derse hadi bilemedin max 10 derste o soruları çözdürürsün 50 tl olsa 500 tl tutar 10 ders dersaneye bunun 3 katını veriyosun.ben açıkcası oyle yapmayı dusunuorm sonbahar ıcın bogazıcılı yada dengı bır unv ögrencı bulucan son sınıf veya 3.sınıf çözdurucen.

A

Akademik Forum

Guest
kadıköy ales için en kurs özgü akademi dir hiç matematigim olmamasına rahmen 85 puan aldım özgü akademiye tesekür ederim

M

M.ALİ

Guest
kadıköy ales için en kurs özgü akademi dir hiç matematigim olmamasına rahmen 85 puan aldım özgü akademiye tesekür ederim

- - - Güncellendi - - -

KADIKÖY ÖZGÜ AKADEMİ ALES KURSU NU TAVSİYE EDERİM

A

Akademik Forum3

Guest
en iyi ales kursu istanbul kadıköy özgü akademi

bende özgü akademiyi tavsiye ederim ales kursu için kısa sürede bizi iyi hazırladılar istanbul için kesinlikle özgü akademi derim

N

NurAtk

Guest
bende pendik te dersane arayışı içindeyim. ihtiyaç akademi ile görüştüm ama nasıldır hiçbir bilgim yok... başka da alese hazırlık yapan bi dersane göremedim. varsa sizin de bildiğiniz konuştuğunuz araştırdığınız bilmek isterim sn alibaskan.