İstanbul'da Gidilebilecek En Başarılı ALES Kursu ?

A

AYCİN BELİZ

Guest
Benimde arkadaşlarım özgü akademiye gitti memnunlar bence gidip dershanelerin hepsinin derslerini dinleyip karar verin

R

rekabetsever

Guest
rekabet hilesi

Ey tasarı çalışanları!!! Buraya yığınak yapıp insanların tercihlerini etkilemeyin.

A

Akademik Forum

Guest
yorumları okudum ve gerçekten güzel bilgiler edindim. teşekkür ederim gerçek yorum yapan arkadaşlara.

A

Akademik Forum

Guest
1- tasarı yargı (birleşmişler) ist. aksaray
2-çözüm akademi kadıköy
3-özgü akademi kadıköy

hangisini tavsiye edersiniz? EA bölümden giricem, evde hazırlandım 62,5 aldım, 90 ve üzeri almalıyım.

A

Akademik Forum

Guest
ales

ben de başket kariyere gittim. ilk hafta derse girin beğenirseniz kaydolun dediler ben de denedim istediğim puanı aldım.

A

Akademik Forum

Guest
Benim arkadaşım Çözüm Akademiye gitmişti 84 almıştı memnundu kurstan.

cici

Öğrenci
çok geç kalmışım yazmakla evet kadıköy çözüm akademiye kesinlikle gitmeyin. 2014 te gittim o günden sonra tekrar alese girmedim. Bugün tekrar okuyorum ve alese hazırlanmak istiyorum ama malesef yorumlara güvenmiyorum.

A

Akademik Forum

Guest
En iyi kurs alın bi sağlam 500 sayfalık ales kitabı günde 5 saat çalışın ,2 ayda tamamdır paranız cebinde kalsın ( 2 Ay çalışmayla 94 aldım )

A

Akademik Forum

Guest
tasarıyı öneririm bende arkadaşlar gecen sene tasarıya gidip 86 aldım pendiktede sube açmiş sanırsam tasarı ali başkan hocam

xala

Öğrenci
Arkadaşlar ben bu forumun yöneticisinin tavsiyesi üstüne Tasarıya yazıldım. ve cidden çok iyi bir hazırlık yaptım ales için. hissediyorum. büyük dersanelerde kayboluyorsunuz, , en iyisi bu iş için açılan bir yer varsa oraya gitmek. tasarıyı şiddetle öneririm. . herkesin istediği puanı alması dileğiyle.

A

Akademik Forum

Guest
Çok teşekkür ederim, ifade ettiğim gibi 3 seçenek arasında kalmıştım. Sanırım Tasarı en doğrusu gibi. Yorumlarınız için teşekkürler. Bu arada lütfen kursa giden arkadaşlar bu tür forumlara yazarak kurslara kayıt olacakları bilgilendirsin.