KPSS 2014 Eğitim Bilgileri Güncelleme

A

Akademik Forum

Guest
hocam kolay gelsin ben ön lisans mezunuyum. benim diplomamda büro yönetimi ve yönetici asistanı yazıyor. ÖSYM eğitim bilgilerimde ise büro yönetimi ve sekreterlik yazıyo bu durumu nasıl düzeltebilirim.şimdiden tşkler.

A

Akademik Forum

Guest
Merhaba
Ben de bugun başlayacak tercihlerde tercih yapmayi düşünüyordum ama egitim bilgilerinde hala okuyor göründüğümu fark ettim. Ben simdi tercihler basladiginda tercih yapamayacak miyim? Guncellemek istesem tercih sureci içinde guncellenir mi? Tercih yapamicam icin cok panik oldum yardimci olursaniz coook sevinirim.

Lütfen yardim.. :((

ran

Doçent
Merhaba
Ben de bugun başlayacak tercihlerde tercih yapmayi düşünüyordum ama egitim bilgilerinde hala okuyor göründüğümu fark ettim. Ben simdi tercihler basladiginda tercih yapamayacak miyim? Guncellemek istesem tercih sureci içinde guncellenir mi? Tercih yapamicam icin cok panik oldum yardimci olursaniz coook sevinirim.

Lütfen yardim.. :((

ran

Doçent
Cevap verdiginiz icin cook tesekkur ederim. Umarim tercih sureci icinde bi aksilik yasamadan guncelleyebilirim. Bu degisiklik ne kadar sure icinde gerçeklesir bir bilginiz var mi. 10 gun icinde hem degistirip hem tercih yapabilir miyim acaba..

İşleminizi yapacak olan personel ONAY tuşuna bastıktan sonra güncellenecek.

sude nas

Öğrenci
merhaba ben kpss tercih işlemleri yaparken tercih işlemine devam edebilmek için eğitim bilgilerini güncelleyin yazıyor ne yapmalıyım nasıl güncelliyebilirim şimdiden teşekkür ederim

A

Akademik Forum

Guest
merhaba hocam ben 2014 kpss tercih işlemi yaparken eğitim bilgilerini güncelleyiniz yazıyor tercih işlemi yapamadım bilgileri nasıl güncelleyecegiz ösym bürosundanmı yardımcı olursanız sevinırim şimdiden teşekkür ederim

A

Akademik Forum

Guest
merhabalar lisan mezunu olmama ragmen osym sıtesınde okuyor gözküyorum ve bu sebeble tercih yapamıyorum bunun için neler yapmam gereklı acaba bilgi verirmisiniz

A

Akademik Forum

Guest
acil egitim güncelleme

merhaba arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim eğitim bilgisi durumum hala okuyor görünüyor,bu sebepten tercihlerim kabul olmuyor ne yapmalıyım dilekçe yollamalı mıyım ya da int nasıl hallederim

trexq

Öğrenci
memurlar sitesinde ataman yapılır sıkıntı yok diye yazı vardı daha tercihte bile sıkıntı mı çıkıyor?

pazar alesten sonra ösym büroları açık mıdır acaba gitsem güncellerler mi olmadı pazartesi

O

OVAM

Guest
tercih

Merabalar ben 2012 mezunuyum önlisans olarak sınava girdim fakat hala okuyor gözüktüğüm için tercih yapamıyorum yardımcı olabilirmisinz ..

A

Akademik Forum

Guest
kpss

kpss eğitim bilgileri değişikliği için ösym koordinatörlüğüne şahsen müracaat etme gibi bir zorunluluk var mı yoksa bir yakınımda benim yerime gerekli belgelerle müracaat yapabilir mi?

trexq

Öğrenci
ösym bürosuna gidip güncelleyebilirsiniz dilekçeye filan gerek yok. kimlik diploma varsa transkrip ile o kadar.

ayrıca üstteki arkadaş lise bitmeden tercih yapamazsın sistemde görünmesi lazım benim üni bu sene bitti hala görünmüyordu tercih yapamuyordum düşün artık.