Yıldız Teknik Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Yıldız Teknik Üniversitesi Dil Merkezini Kazanan arkadaşlarımız burada tanışabilir,düşüncelerini paylaşabilirler.

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU TEMEL İNGİLİZCE BÖLÜMܒNDE 6 AY İNGİLİZCE EĞİTİMİ GÖRECEK ÖYP ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİNİN DİKKATİNE:

1. Yabancı dil eğitimleri Y.T.Ü. Davutpaşa Yerleşkesi Yabancı Diller Yüksek Okulu’nda (YDYO) yapılacaktır.

1. 25-28 Ekim tarihleri arasında seviye tespit sınavı yapılacak olup, bu sınavın sonuçlarına göre sınıflar oluşturulacaktır. (Sınav tarihi ve saati, Y.T.Ü. ve YDYO web sitelerinde eş zamanlı olarak duyurulacaktır.)

1. Eğitim-Öğretim Programı 1 Kasım 2010 Pazartesi günü başlayacaktır. (Sınıfların dağılımı ve ders saatleri YDYO’nun web sitesinde duyurulacaktır.)

Son düzenleme:

yolgezer_

Öğrenci
Merhabalar; ben YTÜ dil merkezini kazandım. Yabancı diller bölümü sanırım Davutpaşa'da. Ytü'yü kazanan arkadaşlara burada tanışmak isterim. Hangi kampüste eğitim alacağımızı net olarak bilen varsa yazabilir mi?

yolgezer_

Öğrenci
Arkadaşlar Y.T.Ü Öyp ofisi kurmuş web adresinden bakabilirsiniz.Ben aradım pazartesi günü formun internette, galiba üniversitenin kendi sayfasında yayımlanacağını; oradan başvuru yapacağımızı söylediler. Eğitim Davutpaşa'da yapılacak. Numaralar:
Ofis: Okan Bay 0212 3832101
Yrd. Doç. Dr. Kayhan Gülez: 0212 3832454

yolgezer_

Öğrenci
Arkadaşlar Yıldız Teknik Üniversitesi'nin resmi sayfasında duyurular yayınlandı. Detaylı bir bilgi yok. Örneğin ben herhangi bir evrak isteyip istemediklerini merak ediyorum. Yalnızca kazandı belgesi yeterli mi? Bu gün aradım sordum; beni daha sonra arayacaklarını söylediler. Gelişme olursa yazarım.

neist

Öğrenci
:=) dün ofisteki beyefendi yarın bi ilan koycaz demişti ama henüz bişiy yok. eğitim sem de verilecek dediler önce, oh be beşiktaş demiştim, sonra davutpaşayı duyunca tüh dedim. davutpaşa biraz ters mi kalıyor ne?

neist

Öğrenci
Adı : ÖYP-2 Yabancı Dil Eğitimi Duyurusu
Tarih : 13.10.10
Açıklama :

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU TEMEL İNGİLİZCE BÖLÜMܒNDE 6 AY İNGİLİZCE EĞİTİMİ GÖRECEK ÖYP ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİNİN DİKKATİNE:

Seviye Tespit Sınavı Bilgileri:

Tarih: 25 Ekim 2010 Pazartesi

Saat: 11:00-12:00

Yer: Yabancı Diller Yüksek Okulu Binası, Davutpaşa Kampüsü

ÖYP Programı kapsamında Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Yabancı Dil Eğitimi alacak ÖYP öğrencilerinin sınava gelirken yanlarında Resmi bir Kimlik Belgesi bulundurmaları yeterlidir.

13.10.2010

neist

Öğrenci
önceki gün personel daireye yökten mail geldi ve gece apar topar bölümlere görevlendirme kararı gönderildi. bu sebeple üniler ve yök kendi aralarında herşeyi ayarlıyor sanırım. "ÖYP öğrencilerinin sınava gelirken yanlarında Resmi bir Kimlik Belgesi bulundurmaları yeterlidir" ifadesi de bunu doğruluyor. yine de emin olmak isteniyorsa Ofis: Okan BAY 0212 383 21 01 aranabilir ve buraya da durumla ilgili bilgi aktarılabilir.

neist

Öğrenci
sınav sanki çok kolaydı veya alalade hazırlanmıştı. hocaların yaklaşımları çok iyiydi ancak üds veya başka bir şeye yönelik değil biz size ingilizce öğreticez isteyen istediğini yapsın ondan sonra dediler:=) bakalım çarşamba günü neler konuşcaz, bir de kampüse ulaşım sanki sıkıntı gibi hadi hayırlısı

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
sınav sanki çok kolaydı veya alalade hazırlanmıştı. hocaların yaklaşımları çok iyiydi ancak üds veya başka bir şeye yönelik değil biz size ingilizce öğreticez isteyen istediğini yapsın ondan sonra dediler:=) bakalım çarşamba günü neler konuşcaz, bir de kampüse ulaşım sanki sıkıntı gibi hadi hayırlısı

Aynısını Ankara Üniversitesi söyledi. Siz biliminsanı olucaksınız ingilizce öğrenmeniz lazım dediler :) Verilen Kurs: Genel İngilizce

neist

Öğrenci
yeter ki düzgün öğretsinler ben razıyım Nazmi hocam:=) inşallah hepimize özel ve güzel bir 6 aylık eğitim verirler bizim sınavdan yabancı diller bölüm başkanı yüksekokul müdür yardımcısı vb geldi umutluyum en azından