Yıldız Teknik Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

neist

Öğrenci
DUYURU

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU TEMEL İNGİLİZCE BÖLÜMܒNDE 6 AY İNGİLİZCE EĞİTİMİ GÖRECEK ÖYP ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİNİN DİKKATİNE:

Geçici Y.T.Ü. Personel Kimlik Kartı düzenleneceğinden,

25 Ekim 2010 Pazartesi günü yapılacak olan Seviye Tespit Sınavı’ndan sonra ilgili ÖYP Araştırma Görevlilerinin

Y.T.Ü. Beşiktaş Yerleşkesi’ndeki ÖYP Ofisi’ne gelerek;

T.C. Kimlik Numarası,

1 adet vesikalık fotoğraf,

T.C. İş Bankası Hesap Numarası,

ve diğer bazı kimlik bilgilerini sağlamaları gerekmektedir.

Y.T.Ü. ÖYP Kurum Koordinatörlüğü

22.10.2010

m-rebel

Öğrenci
YILDIZ TEKNİK dil eğitimini kazananlar

Merhaba arkadaşlar öncelikle hayırlı olsun.
Bundan sonraki süreçte bilgi paylaşımına ihtiyacımız olacaktır, buradan iletişime geçebiliriz.

YILDIZ benim ilk tercihimdi. ilk tercihi gelenler çoğunlukta sanırım?:encouragement:

mustafazade

Öğrenci
Hocam hakkaten bundan sonra ne yapacağız ? Nazmi hocam sağolsun dilekçeleri eklemiş de yapılacak işleri adım adım açıklayan olsa çok makbule geçer.. :cat:

zeyart

Öğrenci
hayırlı olsun arkadaşlar bende YTÜ deyim, dil eğitimini hangi kampüste alacağız bilgisi olanlar paylaşırsa çok iyi olur

amedeos

Öğrenci
kurs davutpaşada olacakmış,peki bu davutpaşaya yakın kalma imkanları nasıl bilen birileri varmı,eşyalı daireler apart seçenekleri falan.biraz ters bi yerde sanırım bu kampüs

mustafa-utlu

Öğrenci
Arkadaşlar, davutpaşaya yakın kalınabilcek yerler metro ile ulaşımı rahat olan yerler olabilir. Bende İstanbulluyum YTÜ'ne sizler gibi başlıcam, tavsiyem metro ile iki durak mesafede olan zeytinburnu, cevizlibağ taraflarında araştırılırsa kalınacak yerler bulunabilir. İstanbul'da daha önce kalmayan arkadaşlara tavsiyem öncelikle öğrenci pasosu çıkartmaları. Bu arada tam olarak dil eğitimi hakkında bilgisi olan arkadaşlar, kayıt zamanı ne zaman, sorun şu ki seviye tespit sınavına görevlendirme izin yazısını alabilcekmiyiz? Bu konu hakkında bilgisi olan arakadaşlar yardımcı olursa bizleri aydınlatmış olur.

SAYGILAR

cnc

Öğrenci
bende yıldık teknik üniversitesini aradım ama şuanlık bir belge istemiyosuz sitemizi takip edin dediler,sizde bir arasanız belki yeni bir gelişme vardır..

cnc

Öğrenci
seviye tespit seviyemizi belirlemek için girmezseniz en alt sınıftan başlarsınız..üniversiteyi aradınız mı?

vet33

Öğrenci
Aradım. Yetkili kişi henüz gelmemiş. O yüzden öğleden sonra arayacağım. seviye tespitde üds ye baksalar ya

- - - Güncellendi - - -

arkadaşlar bu senet için ne kadar paraya imza atıyoruz