2012 Sonbahar ÜDS Ne Zaman Açıklanır?

metin09

Öğrenci
Devlet bişeyler için ortaya emek koyan öğrencileri 40 tl için böyle madur ediyor keşke dürüstçe söyleselerdi üds ye girerken 80 tl yatırırdık en azından bu kadar insan madur olmazdı,böyle durumlarda belirsizlik ve ileriyi görememek insanın psikolojisini alt üst ediyor
gerçekten öyle hocam. kpds ye konsantre olup çalısamıyorum ya

caresiz

Öğrenci
bu gunde olmadi heralde, umutlar yarina kaldi. who is the laziest man in turkey, of course ali demir :) he is always late:) belki bu dilden anlar, hani uds yaaa:))))))))))))))

biyofizik

Profesör
Kıymetli hocalarım, sizlerin de ben gibi sinirleri gergin anladığım kadarıyla :) ki sonuna kadar haklısınız. Ben bir önceki mesajımda kinaye ve tariz yaptım. Parantez içi ünlemleri de kalın fontla yazmıştım aslında ama yeterince belirgin olmadı galiba :) Söylediğiniz gibi, yoğunluğu bahane olarak göstermeleri çok komik. Sanki sınavlar ilk defa bu yıl yapılıyormuş gibi. Bizi aptal yerine koyuyorlar resmen. Ona dikkat çekmek istemiştim :) Saygılar
beraber kinaye yaptık kardeş zaten rahat ol saygılarımla :)

caresiz

Öğrenci
o zaman kpds ye basvuracaz, hatta ben gidip basvurayim, iste benim gibi dusunen 10000 lerce insan var buda ne yapar, 10000*40 iste en azindan yeni makam arabalari felan, buna derler kar hurriyeti, her seye bi sey yapabilirsiniz turkiye"de ama kar hurriyetine asla:) as a result capitalism:)