2013 Güz ÖYP Dil Merkezleri Yorumları

Hangi Dil Merkezi Sizce Daha İyi Eğitim Vermektedir?

• AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Oy: 5 6.8%
  • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Oy: 1 1.4%
  • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Oy: 4 5.5%
  • BOĞAZIÇI ÜNİVERSİTESİ

Oy: 9 12.3%
  • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Oy: 2 2.7%
  • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Oy: 3 4.1%
  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Oy: 6 8.2%
  • İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

• MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Oy: 3 4.1%
  • ODTÜ

Oy: 25 34.2%
  • YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Oy: 1 1.4%
  • GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

• SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

Oy: 6 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    73
  • Anket kapatılmış .

mhmtnl

Öğrenci
dil eğitimine giderken kadromuzun olduğu üni ye vereceğimz belgeler arasnda X Üni si dil eğimitini kazandı belgesi var.onun çıktısını alabilen var mı?

sidneh

Profesör
Chrome ile sayfaya girin, yazdır kısmında Hedef: PDF olarak kaydet seçin, Düzen'den yatay diyin, Kaydet'e basın. Masaüstüne pdf olarak kaydedecek, o pdfnin çıktısını alın.

çtlbtl

Öğrenci
Nazmi Hocam bu dil merkezi seçimi nasıl oluyor? biz mi tercih ediyoruz okul mu gönderiyor? Diyelimki ben İstanbul dışında bir yeri kazandım dil eğitimi için İstanbulda kalabilir miyim? Kalmak için ne yapmam gerekli?

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Nazmi Hocam bu dil merkezi seçimi nasıl oluyor? biz mi tercih ediyoruz okul mu gönderiyor? Diyelimki ben İstanbul dışında bir yeri kazandım dil eğitimi için İstanbulda kalabilir miyim? Kalmak için ne yapmam gerekli?

Yine ÖYP merkezi dil atamaları oluyor ÖYP puan sıralamasına göre tercih ediliyor. Puanınıza göre kazanıyorsunuz, artık o şansınıza kalmış istanbul içi ya da dışı :)

A

Akademik Forum

Guest
herkes kendınce yorum yapmış ben de değerlendireyım 2014 ekim 8 de gazi üniversitesinde kursa başladım 6 kişiydik 15 gün sonra 8 olduk tercih yapmayı unutan 2 kişi daha geldi kurs malesef genel ingilizce ile başladı 1 hafta sonra yönetimle görüşüp yds ye yönelik çalışmaya başladık kursta seviye farkı çok fazlaydı alt seviyedeki arkadaşlara ekstra sabah dersleri yapıp bize yetiştirdiler bence iyi hazırlandık yönetimle sürekli irtibat halinde olduk istediğimiz her şeyi de hemen hemen yaptırdık Allah razı olsun bize hep yardımcı oldular bize ziyaretçi akademisyen kartı verdiler sosyal imkanların hepsinden yararlandık servis yemek ne istersen ben 2013 nisan yds den 52.5 puan almıştım 2015 nisan yds den 80 aldım ve gazi üniversitesi her türlü olumsuz yoruma rağmen benim ilk tercihimdi kaynakalrı güzel hatta koordinatör hoca istediğiniz kaynak varsa aldıralım bile dedi bizim sınıftan 2 kişi kazanamadı birinin mazereti var hem kendi üniversitesinde çalıştırıldı hocaları tarafından hem kursa geldi ikisi bir arada yürümedi diğerinin kazanamayacağı gelişinden belliydi yoruma gerek yok ama düzenli dersleri takip edip çalışan kazandı hatta derslerimize yard doç hoca bile geldi ücret almadığı halde hepsine teşekkür ederim