e-YDS Hakkında Yorumlar ve Başvuru İşlemleri

fenerli

Öğrenci
arkadaşlar e yds için ücret ödedim ama sistemde çıkmadı daha önce girenler yardımcı olabilirmi acaba sisteme tam olarak ne zaman yansır teşekkürler...

- - - Güncellendi - - -

Ödemeler kısmını yenileyin hocam bir de çok hızlı olmanız gerekiyor, 14:02'de yer kalmadığına şahit olmuştum :)

arkadaşlar e yds için ücret ödedim ama sistemde çıkmadı daha önce girenler yardımcı olabilirmi acaba sisteme tam olarak ne zaman yansır teşekkürler...

DRSN

Öğrenci

- - - Güncellendi - - -

Başvurular kısmında görünmüyor ancak sayfa içerisinde görünüyor. Aday sistemine şifreniz ile girdiğinizde hiç bir yere tıklamadan sayfayı kontrol edin sayfa ortalarında görünüyor.

fenerli

Öğrenci
Başvurular kısmında görünmüyor ancak sayfa içerisinde görünüyor. Aday sistemine şifreniz ile girdiğinizde hiç bir yere tıklamadan sayfayı kontrol edin sayfa ortalarında görünüyor.

hocam siz başvuru yaptınızmı göründümü ben kontrol ettim şu anda yok yansıtılmamış

Son düzenleme:
H

Hndizmr

Guest
14:00 da basvurular acildi.14:01 de sistem kilitlendi.14:02 de ankara dolu/istanbul da 8/izmirde 31 kontenjan vardihemen tikladim sonraki dedim, odeme sayfasina gecti tamam dedim kartimi elime aldim.kontenjanlar dolu dediyani ilk once bos yer var deyip ilerle deyince o yeri bize rezerve etmemis, bekledim ama kontenjan acilmadi.Bu ay da kacti

A

Akademik Forum

Guest
[MENTION=3]Nazmi[/MENTION] hocam sınavı tamamlayı tıklamayı sınav anında olurya untursak sistem kapanınca hiçbir soru işaretlememiş mi oluyoruz[/QUOTE]

Yok, bildiğim kadarıyla otomatik kaydediyor kendi sure bitince..sorun yok yani

phnompenh

Öğrenci

- - - Güncellendi - - -

Hocam hatırladığım kadarıyla benim 2-3 saati bulmuştu, endişe etmeyin :)

A

Akademik Forum

Guest
Eyds

Ben de başvurmayı başaranlardanım.Eylülde 71.25 almıştım puanımı yükseltmek istiyorum. Herkese başarılar

beanpole

Öğrenci
merhaba e-yds ile ilgili benim de bir sorum olacak: bu yılda 1 kere başvurabilme hakkı sınava girdikten sonra 1 yıl geçince mi yoksa yılbaşlarında sıfırlanıyor mu? Mesela 2015 eylülde sınava giren biri tekrar 2016 eylülde mi girebiliyor yoksa 2016 ocakta sonraki yıl diye başvurabiliyor mu? bununla ilgili bilgi bulamadım hiç bir yerde bilen deneyen varsa cevap verebilir mi?

MGB

Öğrenci
Ben de Haziran da girmiştim e-YDS'ye. O zaman söyledikleri şey, 13. ay itibariyle tekrar sınava müracaat edebileceğim şeklinde idi.

A

Akademik Forum

Guest
arkadaşlar eydsnin her sınavı normal yds den zor mu oluyor.yoksa şans meselesimi arada kolay olanlar çıkıyor mu.ornegin bahar ve eylül yds leri gibi farklar.

A

Akademik Forum

Guest
sınav giriş belgesini görüntüleyemiyorum kılavuzda sınava girilecek haftada alınabilir diyordu ama, ben mi bulamadım acaba

A

Akademik Forum

Guest
arkadaşlar sınav giriş belgem henüz yayımlanmadı fakat ösym bir açıklama yapmış varmı bu konu ile ilgili bilgisi olan

- - - Güncellendi - - -

Hocam ÖSYM yi aradım. Belgeler henüz yüklenmemiş, gün içerisinde yüklenecekmiş.

- - - Güncellendi - - -

teşekkürler.çıktı benim.sizinde çıkmıştır inşallah

- - - Güncellendi - - -

arkadaşlar sınav giriş belgem henüz yayımlanmadı fakat ösym bir açıklama yapmış varmı bu konu ile ilgili bilgisi olan

- - - Güncellendi - - -

Hocam ÖSYM yi aradım. Belgeler henüz yüklenmemiş, gün içerisinde yüklenecekmiş.

- - - Güncellendi - - -

teşekkürler.çıktı benim.sizinde çıkmıştır inşallah

- - - Güncellendi - - -

benimki de çıktı

MGB

Öğrenci
ankaradaki sınav merkezinde cep telefonu cüzdan koymak için dolap varmı daha önce giren arkadaşlar yardımcı olabilirmi ?

Evet Sınav Binası Girişinde Takriben 30 x 20 x 10 cm küçük çekmece şeklinde, sınav salonu ve sıra numarana göre herkes için ayrılmış bir emanet dolabı bulunmaktadır. Tabletine varana kadar irili ufaklı birçok şey koyabilirsiniz. Anahtar sınav süresince sizlerde kalıyor.

fenerli

Öğrenci
Evet Sınav Binası Girişinde Takriben 30 x 20 x 10 cm küçük çekmece şeklinde, sınav salonu ve sıra numarana göre herkes için ayrılmış bir emanet dolabı bulunmaktadır. Tabletine varana kadar irili ufaklı birçok şey koyabilirsiniz. Anahtar sınav süresince sizlerde kalıyor.

bilgi için teşekkür ederim hocam