e-YDS Hakkında Yorumlar ve Başvuru İşlemleri

A

Akademik Forum

Guest
Yds , e-yds

27 mart 2016 YDS sınavını ücret ödeyip başvuru yaptım fakat sınav saatını kacırdım e-yds sınavına başvuru yapabilir miyim?12 ay içinde ödeme yapmamış olmanız gerekiyor diyor fakat normal yds için mi yoksa e-yds için mi 12 ay içinde ödeme yapılmamış olması lazım ?

Merve

Baş Editör
27 mart 2016 YDS sınavını ücret ödeyip başvuru yaptım fakat sınav saatını kacırdım e-yds sınavına başvuru yapabilir miyim?12 ay içinde ödeme yapmamış olmanız gerekiyor diyor fakat normal yds için mi yoksa e-yds için mi 12 ay içinde ödeme yapılmamış olması lazım ?
e-YDS için bahsettiğiniz durum. Başvuru yapabilirsiniz.

Arkadaslar 3 aydir YDS kurslarini arastiriyorum. Eylul ayinda ki sinava hazirlanacagim ve 80 uzeri puan almam gerekiyor. Beni bu sinava hazirlayacak ticari olmayan kurs ariyorum. Onerebileceginiz kurslar hangileri?

A

Akademik Forum

Guest
E-yds

Merhaba Arkadaşlar.
E-yds sınavına gireceğim.Fakat gözlerimde ışığa karşı hassasiyet var.Giren arkadaşlar yardımcı olursa mutlu olurum.bilgisayar ekranının ışığını ayarlayabiliyor muyuz? veya monitörde herhangi bir parlaklık vb tuş gözüne çarpan oldu mu?
Şimdiden Teşekkürler

madampocco

Öğrenci
benim doktora için en geç temmuzda vermem lazım ve 65 aldım son sınavdan sizce ne zaman eyds ye girmeliyim yardımcı olur musunuz

A

Akademik Forum

Guest
Merhaba ödemeyi yaptıktan sistemime e yds başvurusu gelmedi ne zaman gelir

A

Akademik Forum

Guest
Sait ve Ziya hocaya tesekkrler

Teşekkürler tam da çalıştırdıkları gibi oldu lakin celdirucileri boldu

A

Akademik Forum

Guest
E-yds 90 gün sınırlaması artık kalkmalı

Sayın Editör;
e- yds için ÖSYM'nin 90 gün kuralını kaldırması gerektiğini haber yapabilir misiniz acaba ?
Malum YÖKDİL de yapılmaya başlayınca artık yoğunluk azalmaya başladı.
Hem sınav neden ayda bir yapılıyor. İsteyen her hafta sonu randevu alsın. Gitsin girebilsin sınavına.
Parayı verdikten sonra, zaten fiyat uçuk, hem de istediği kadar girebilmeli ?
ÖSYM ile ilgili eleştirilecek çok konu var herkesin malumu da (OSYM'dekiler hariç)
şimdi yeri ve zamanı değil..
İyi çalışmalar dilerim.

nymphe

Öğrenci
Almanca e-yds yapılıyor mu arkadaşlar, bilgisi olan vafr mı? 18 Haziran'daki e-yds de almanca seçeneği olacak mı?

A

Akademik Forum

Guest
Başvuru aday sistemine en geç ne kadar zamanda düşüyor acaba? Ödeme onayını gördüm yani bence başvuru yapabildim ama bir buçuk saati geçti hala sistemde bir şey yok.

A

Akademik Forum

Guest
Arkadaşlar Kızılaydan Belko otobüslerine binsek, sınav merkezinin önünde indirir mi? Bir de otobüs sırası çok olur mu, kaç saat sürer yol?

Bunlar herkes için çok önemli. Sınava geç kalmayalım.