Forum Hakkında İstekleriniz Önerileriniz Beklentileriniz

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Üyelerin avatar yükleyememe problemi çözülmüştür. Kurallar çerçevesinde avatar yükleyebilirsiniz.

zeynep84

Öğrenci
hocam forumda yazışırken gelen cevaplar bazen diğer sayfalarda gezindiğimiz için geç görülüyor. bence forumda yeni bir şey yazıldıığında sesli bir uyaran olsum msn de ki gibi?

Ö

Ömür

Guest
hocam forumda yazışırken gelen cevaplar bazen diğer sayfalarda gezindiğimiz için geç görülüyor. bence forumda yeni bir şey yazıldıığında sesli bir uyaran olsum msn de ki gibi?

bu kadar öyp sorusundan sonra sonunda benimde cevaplayabileceğim bir soru görmek güzel:)
aslında böyle bir sistem var ama sesli olarak değil, kontrol paneliniz içinde abonelik bölümü mevcut burda istediğiniz konulara aboneliklerinizi beliirleyebiliyorsunuz böylece takiip ettiğiniz konulara mesaj geldiğinde email olarak, mesaj olarak veya sadece kontrol paneliniz üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
niçin simirnam adlı kişinin cevabı duruyor hala da benim cevabm siliniyor? ne dönüyor ben anlayamıyorum artık bu sayfadaaaa

Tartışmaya neden olan tüm mesajlar düzenlendi gözden kaçmış olabilir siz sirinam adlı üye için uyarmadınız onada bakarız sinirlenmeyin :)

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
niçin simirnam adlı kişinin cevabı duruyor hala da benim cevabm siliniyor? ne dönüyor ben anlayamıyorum artık bu sayfadaaaa

izmirli kardesim seni tamamiyle destekliyorum..hernekedar ben ing. mütercim tercümanlık kadrosuna yerleşemesemde yerleşen arkadaslar korkmadan sonuna kadar yürüsünler..insanlar ne istediğini bilmiyor en güzelini istiyor ama totoşunada zor gelmesin istiyor..öyp sistemi güzel inş. birgün bende girecem..

Bu mesajı silmek için bir neden göremedim ben? Sizinle herhangi bir bağlantısı görünmüyor.

zeynep84

Öğrenci
Bu mesajı silmek için bir neden göremedim ben? Sizinle herhangi bir bağlantısı görünmüyor.

nazmi hocam kafaya alıyosunuz siz beni artık. allah aşkına şu mesaj da kullanılan kelimeler nedir kimse kullanmdı böyle kelime burda aylardır burdaym. bana dokunması dert değil bu sayfanın bir seviyesi olmalı kayıtlı üyeden çok misafir var burda diye düşünüyorum. seviye terbiye anlatabildim mi??

kompozit

Öğrenci
merhaba forum satırlarında yeni düzenlemenizle birlikte daralma var kaydırma çubuğu var her entry de dolayısıyla tek satırlık yazılar okunmuyor. İlgilenirseniz şahane olur.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
merhaba forum satırlarında yeni düzenlemenizle birlikte daralma var kaydırma çubuğu var her entry de dolayısıyla tek satırlık yazılar okunmuyor. İlgilenirseniz şahane olur.

Teşekkürler uyarınız için, handi tarayıcıyı hangi çözünürlükle kullanıyorsunuz acaba öğrenebilir miyiz? Ona göre düzeltelim.

sewgi

Öğrenci
Nazmi Hocam siteye yeni üye oldum. Gerçekten çok güzel bir site olmuş. Bilgi verici ve istediğim her türlü bilgiye buradan erişebiliyorum,
cok güzel organize etmişssiniz. Ellerinize sağlık teşekkürler:)

ismail52

Öğrenci
Anasayfadaki yeni mesajlara tıkladığımızda ilgili konu ile alakalı ilk sayfa açılıyor.Yeni mesaja tıklandığında direk o mesajı görüntüleyebilirsek güzel olur. :)

Ö

Ömür

Guest
Anasayfadaki yeni mesajlara tıkladığımızda ilgili konu ile alakalı ilk sayfa açılıyor.Yeni mesaja tıklandığında direk o mesajı görüntüleyebilirsek güzel olur. :)

4d49de3e8d21f.png
buradaki simgeye tıklarsanız direkt son mesaja yönlenirsiniz, veya kontrol panelinden yeniler "önce" seçeneğini seçerseniz ilk mesaj olarak son yazılan mesajı görüntüleyebilirsiniz

Son düzenleme:

Bilal

Öğrenci
selamlar ve dahi hürmetler olsun arkadaşlar,

Bu siteyi yapan arkadaş gerçekten çok büyük bir iş yapmış.Akademik ilanlar,öyp vs. bu gibi konular üstünde son derece girift dedikodular dönüyor ve müthiş bir bilgi kirliliği oluşuyor.Tüm bunların hakkından gelecek bir site burası,gerçekten takdire şayan.Herşey için teşekkürler,buranın müptelasıyız artık...hürmetler arkadaşlar.

nirvana

Öğrenci
Bence sitemizin bir radyosu olması lazım derim. Neden derseniz, insan mesajları okurken arkada müzik çalması hoş olabilir diye düşünüyorum. Üzerinde sesi kapat butonu da olursa, istemeyen de kapatabilir. Daha önemlisi ne çalacak derseniz, klasik batı olabilir aslında. Telif sorunu da yok. Gene de siz bilirsiniz.
Bir de yazılar ve elektronik imzalar vs çok büyük puntolarla görünüyor. Benim fikrim tabii ki bu. Rahatsız etmiyor, lakin daha şık olabilir. Daha ufak boyutlarda.
İçerik yönetimi ve çeşitliliği mükemmel. Teşekkürler efendim:)