Forum Hakkında İstekleriniz Önerileriniz Beklentileriniz

rmzn

Öğrenci
Nazmi Bey, ben genel olarak site hakkinda bir kac fikrimi soyleyecegim anasayfa biraz karisik gibi duruyor nasil derseniz orta paneldeki kucuk haberler sanki bir derleyicide site tasarimi yapiliyormusta kaymis ve yazilar icice girmis gibi duruyor, sag ve sol taraftaki anket-yeni mesajlar ve kadro ilanlari bolumleride kucuk reklamlar varmis gibi gozukuyor birde yine orta tarafta slide halinde gecen haberlerde sag ve sol ok tuslari olursa iyi olur cunku birisi siteye girdiginde merak ettigi bir haberi goruntulemek isteyecektir ama o sirada bir sonraki habere gecmistir bu sefer merak ettigi haberi bekle dur :) son olarakta forumda da sol tarafta ki kutucuklari kaldirip siteyi tam sayfaya sigdirirsaniz daha iyi olur diye dusunuyorum bu sitenin genel durumu hakkindaki kendi kisisel goruslerim...

İyi Çalışmalar...

rmzn

Öğrenci
Nazmi Bey forum ile ilgilide bir sknti daha var galiba ya da ben yapmayi bilmiyorum sorunum ise kendi profilime girince resim var ama forumda o profil resmini goremiyorum bu konuda yardimci olabilirmisiniz rica etsem...

Ö

Ömür

Guest
Nazmi Bey forum ile ilgilide bir sknti daha var galiba ya da ben yapmayi bilmiyorum sorunum ise kendi profilime girince resim var ama forumda o profil resmini goremiyorum bu konuda yardimci olabilirmisiniz rica etsem...
ben anlatayım kısaca. Profil özelleştirme ve forum bölümünde olan özelleştirmeler olmak üzere iki bölümde düşünmek gerekiyor. profil resminiz daha büyük boyutlarda ve sadece profilinize tıklandığında görülüyor ama avatarınız forumdada görülüyor kontrol panelinden avatarınızı değiştirirseniz forumda bu resim görülecektir

tasdelenes

Öğrenci
bu 5 mesaj doldurmadan chat'e girememe olayı da biraz sinir bozucu. bence davetiye yöntemiyle üye alımı daha verimli olacaktır. zira ben de sırf chat'e girebilmek için 5 tane mesaj sallladım. boş yere forumu kirletiyoruz.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Amaç paylaşımda bulunmak sallamak ya da forumu kirletmek değil, zaten özellikle yazıyoruz konu dışı olan mesajlar siliniyor. İnsanların önce forum mantığını öğrenip ondan sonra chat odasına girmesini istiyoruz yoksa bunun üyelikle bir ilgisi bulunmamakta o yüzden davetiye gibi bir sorunumuz yok.

Cancerebro

Öğrenci
Forumdan geçenlerde bir çıkış yaptım, çıkış o çıkış. :D Normalde her gün foruma geldiğimde giriş yapılmış halde buluyordum ancak şimdi beni hatırla'yı seçmeme rağmen foruma her yeni uğrayışımda çıkış yapılmış olarak karşılanıyorum ve tekrardan girmek zorunda kalıyorum. Firefox kullanıyorum. Bir problem var ama çözemedim. Çıkmaz olaydım yahu :)

sarimaske

Araştırma Görevlisi
forumda takılan ve belli bir msj hakkını geçmiş (100 msj sınır) üyelerin Öyp puanı yüzde 5 oranında artırılsın:)

Engineer-

Öğrenci
Özel mesaj kutusunda en fazla 50 mesaj kapasitesi arttırılabilirse veya ayrı bir dosya oluşturup içine atmamız sağlanabilirse iyi olur. İyi çalışmalar, Nazmi Hocam.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
öyp puan hesaplama motoru bozulmuş

Hangisini kullandınız siz? Şu siteye aktardık; http://www.oyp.com.tr/oyppuanhesaplama.html

Özel mesaj kutusunda en fazla 50 mesaj kapasitesi arttırılabilirse veya ayrı bir dosya oluşturup içine atmamız sağlanabilirse iyi olur. İyi çalışmalar, Nazmi Hocam.

forumda takılan ve belli bir msj hakkını geçmiş (100 msj sınır) üyelerin Öyp puanı yüzde 5 oranında artırılsın:)

50 özel mesaj hakkının yükseltilmesini istiyorum, kimseye mesaj yazıp alamaz olduk.

Özel Mesaj Kapasitesi 100 Mesaja yükseltilmiştir. Güle Güle Kullanın :)

Son düzenleme: