IELTS Sınavı Tecrübesi ve Çalışma Tavsiyesi

• Konbuyu başlatan shockhan
  • Başlangıç tarihi

caner33

Öğrenci
ıelts ve toefl gibi akademik sınavlarda sınav merkezlerini tercih edin. Onlar çünkü sınav hakkında daha fazla bilgi ve donanıma sahip oldukları için sizlere daha iyi yardımcı olacaklardır. Ielts'in hem referans partneri hemde toeflın resmi sınav merkezi ilm gibi onları tercih edebilirsiniz. Alacağınız eğitim diğerlerine göre daha garanti olacaktır.

Muro147

Öğrenci
Ankara Kızılay’da bulunan icon akademi adlı İngilizce kurumundan iki kişi tek hocadan 18 saat özel ders aldık ders ücreti 45 TL olması gerekirken kursu bırakmak istediğimizde ders ücretini 300 TL den hesapladılar ve üstüne cayma bedeli diye bir şey çıkardılar toplam 18 saat için bizden 6600 TL para talep ettiler kesinlikle arkadaşlar İngilizce öğrenmeye dair en ufak bir şey yok kursta size bir yaprak bile ekipman döküman vermiyorlar en ufak bir şey öğrenmedik İngilizce öğrenmek isteyen ticarethanelere değil başka yerlere baksın bu ramazan gününde öyle bir mağdur olduk ki anlatamam yetkililere sesleniyorum bu kurs adlı ticarethanenin denetlenmesi gerek iyi yorumların hepsini kendileri yapıyorlar dikkat edin !!!

Gamze

Administrator
Ankara Kızılay’da bulunan icon akademi adlı İngilizce kurumundan iki kişi tek hocadan 18 saat özel ders aldık ders ücreti 45 TL olması gerekirken kursu bırakmak istediğimizde ders ücretini 300 TL den hesapladılar ve üstüne cayma bedeli diye bir şey çıkardılar toplam 18 saat için bizden 6600 TL para talep ettiler kesinlikle arkadaşlar İngilizce öğrenmeye dair en ufak bir şey yok kursta size bir yaprak bile ekipman döküman vermiyorlar en ufak bir şey öğrenmedik İngilizce öğrenmek isteyen ticarethanelere değil başka yerlere baksın bu ramazan gününde öyle bir mağdur olduk ki anlatamam yetkililere sesleniyorum bu kurs adlı ticarethanenin denetlenmesi gerek iyi yorumların hepsini kendileri yapıyorlar dikkat edin !!!

Kaydolurken bir sözleşme imzalamış olmalısınız. Bu sözleşmede ders ücretleri gibi sizden talep edilebilecek ücretlerin belirtilmiş olması gerekiyor. O belgede yazan ücretler dışında bir ücret talep edemezler hocam. Elinizde imzaladığınız sözleşmenin bir kopyası bulunması gerekiyor. Bu belgedeki ücretlendirme kısımlarını inceleyin eğer sözleşmede yazmayan bir ücret talep edilmişse hukuki yollara başvurabilirsiniz.