Sizce 2011 Ek Yerleştirme Puanları Ne Olur?

gokhan244

Öğrenci
zaten toeici saysalar yine yeter bana çünkü kendi okulum kadro açtı ve 20aralıkta ön değerlendirme açıklanacak..:( yani öyp kadro açmasa da olur.

kaze

Doçent
TOEİC konusu biraz ince hesap hocam avantajımızda olabilir dez-avantajımızda benim dil puanımı 7 puan düşürüyo TOEIC kim bilir benim önümdeki kaç puan düşürüyor :D :D ama uzun vadede 65 alma hususunda benim için kesin bir dez-avantaj :D :D bari atanırken avantaj olsada nötralize etse durumu :D

gokhan244

Öğrenci
sende çok fark olmamış ama ben hiç çalışmadan 49almıştım kpds den sonra 3 ay toeice çalıştım 76aldım:) beni şimdi alsınlar 1sene de 65desinler onada razıyım ben:9

manitu2357

Öğrenci
hocam sizin yolunuzda bahtınızda açık olsun umarım siz atanırsınızda bizede atama yolu görünür :D

hocam ztn bu kez de atanamassak bırakırım artık öyp olayını... ıkıncı bir cekolata kaplamalı mis gibi bir öyp kazıgı yedıkten sonra hiiiiiiiiiiiç uğraşamam..onlar 98 ortalamalarla yollarına devam etsınler:D

devran

Doçent
iktisat-isletme puanlari hic dusme egiliminde olmadi aksine her alimda biraz daha artiyor taban puanlar bu alimlardada 82-83 den asagi dusmez bence

kaze

Doçent
hocam ztn bu kez de atanamassak bırakırım artık öyp olayını... ıkıncı bir cekolata kaplamalı mis gibi bir öyp kazıgı yedıkten sonra hiiiiiiiiiiiç uğraşamam..onlar 98 ortalamalarla yollarına devam etsınler:D

haklısın hocam ama suan atansak ikizizde dil kursuna gitcez hayırlısyıla doğru mudur :D atanmadan git dil kursuna zaten atanıncada gitcez :D 65 alsak zaten kadrodayız ikimizde virgüllerle kaybettik :D ha diosan ki seni rakipsiz bırakayım kardeşim yolundan döndürmeye calışmayayım senii :D :D ne diosan o ama sundan eminim genel atama kontenjanının %1 çekoya acılsın davulla zurnayla hayırlısıya :D

kaze

Doçent
hiç bir puan düşmez, puanınızı artırmaya bakın...

hiçbir puan düşmez demeyin hocam harita mühendisliği puanları kadro sayısına göre düşer çünkü mezun yok olanlarında işi gücü var zaten.... açsınlar 15 kadro bak bakalım 68 le bile giren olur o bölüme zaten atamalrda 73 le kapamış.... iktisat işletme fen- edebiyat beyso bunlar düşmez çünkü mezunları cok çok fazla

S

shockhan

Guest
hiçbir puan düşmez demeyin hocam harita mühendisliği puanları kadro sayısına göre düşer çünkü mezun yok olanlarında işi gücü var zaten.... açsınlar 15 kadro bak bakalım 68 le bile giren olur o bölüme zaten atamalrda 73 le kapamış.... iktisat işletme fen- edebiyat beyso bunlar düşmez çünkü mezunları cok çok fazla

evet haklısınız , münferit bölümler var ...

gokhan244

Öğrenci
sizce radyo tv puanları ne olur en son 6kişi almışlardı 81.3 ile kapatmıştı. benim toeic hakkımı yemeyip sayarlarsa öyp puanım 83.5gibi oluyor

manitu2357

Öğrenci
haklısın hocam ama suan atansak ikizizde dil kursuna gitcez hayırlısyıla doğru mudur :D atanmadan git dil kursuna zaten atanıncada gitcez :D 65 alsak zaten kadrodayız ikimizde virgüllerle kaybettik :D ha diosan ki seni rakipsiz bırakayım kardeşim yolundan döndürmeye calışmayayım senii :D :D ne diosan o ama sundan eminim genel atama kontenjanının %1 çekoya acılsın davulla zurnayla hayırlısıya :D

hocam deil yüzde b1r, yüzde o.5 lık bır alıma bile gireriz biz...sen onyuzbınmılyon kere gırersın hemde. sen eşikten atlamayı basardın gıbı bısıy..ama benn amaaa bennnnnn :D içi şalgam suyu dolu o eşiğe basmadan geçebilirmiyim bilemedim....

akinozdemir

Öğrenci
hocam nedir bu çekodaki puanlar ya? kesin atanır derken puanı nedir yada sen atanmana şüpheli yaklaşırken senin puanın nedir? gelecek sene çekodan şansımı denemek isteyen biri olarak soruyorum..

manitu2357

Öğrenci
kazenin puanı 77 kusurlerde hocam ben se 75 puana sahıbım..gecen atamada 74 puanla yerlesen olmustu bızden ama sımdı ales yapıldı kpds yapıldı tekrar yukselecektır halıyle....

akinozdemir

Öğrenci
ya benim diploma, dil falan iide ales yok henüz inş haziranda bi şansımız olur ama alesten bi 85-90 lazım gibi.. hocam bi kaç sorum olacak uygunsanız eğer.. kaç kadro açıldı yazın bizim bölümden? Bide dil, ort falan nasıl sizin yani bu 77-75 in içinden.. hepsini yükseltme imkanımız var ama not ortalaması biraz sıkıntılı o açıdan bi hedef koymak istiyorum kendime puan olarak