ÖYP 2012/2 Açılan Dil Merkezleri Hakkında Yorumlar

Hangi dil merkezi daha iyi eğitim veriyor?

• Akdeniz Üniversitesi

Oy: 21 13.8%
  • Anadolu Üniversitesi

Oy: 16 10.5%
  • Ankara Üniversitesi

Oy: 23 15.1%
  • Çukurova Üniversitesi

Oy: 10 6.6%
  • Dokuz Eylül Üniversitesi

Oy: 28 18.4%
  • Erciyes Üniversitesi

Oy: 12 7.9%
  • Gazi Üniversitesi

Oy: 17 11.2%
  • Gaziantep Üniversitesi

Oy: 14 9.2%
  • Hacettepe Üniversitesi

Oy: 22 14.5%
  • İstanbul Teknik Üniversitesi

Oy: 18 11.8%
  • Marmara Üniversitesi

Oy: 23 15.1%
  • Ortadoğu Teknik Üniversitesi

Oy: 51 33.6%
  • Sakarya Üniversitesi

Oy: 11 7.2%
  • Selçuk Üniversitesi

Oy: 15 9.9%
  • Yıldız Teknik Üniversitesi

Oy: 17 11.2%
  • Boğaziçi Üniversitesi

Oy: 34 22.4%
  • Karadeniz Teknik Üniversitesi

Oy: 14 9.2%

• Kullanılan toplam oy
    152

oglak1

Öğrenci
senette kaç yazması gerekiyor.bunun bir standartı yok mu ?
bi de yarın atandıgımız okula giderken dilekçe ve dil sonucundan baska götürmemiz gereken bir sey var mı ?

purpple

Öğrenci
senette kaç yazması gerekiyor.bunun bir standartı yok mu ?
bi de yarın atandıgımız okula giderken dilekçe ve dil sonucundan baska götürmemiz gereken bir sey var mı ?

Anladığımız kadarıyla bir standardı yok. Bizimkini 6 aylık brüt maaş artı %50 fazlası olarak hesapladılar. Bazıları sadece 6 aylık maaşı hesaplıyor.

F

financier

Guest
sankı bu senetten sonra da donecekler mı dıye dusunmek ıstedım bır an :D

gitmeyecek adamı silah zoruyla götüremezler zaten , dilden sonra gitmek istemeyen biri gider 6 ay çalışır , senet iptal sonra yine gitmez , bu senette mesele yok önemli olan YL-Doktora :D ondan kaçış yok :p

canan_

Öğrenci
hocam bana da ıtü demiştiniz ama son anda marmara ile yerini değiştirdim değişiklik yapmamış olsaydim ıtü olacaktı ama şimdi marmara oldu :)

Hayırlı olsun size, financier hocamız üç oldu :) financier hocamıza itiraz gelmediğine göre %100 tutturmuş demektir tebrik ediyoruz kendisini forumun yıldızlı tahmin editörü financier hocamıza danışın sonuç ne olacak diye beklemeyin :)

F

financier

Guest
Hayırlı olsun size, financier hocamız üç oldu :) financier hocamıza itiraz gelmediğine göre %100 tutturmuş demektir tebrik ediyoruz kendisini forumun yıldızlı tahmin editörü financier hocamıza danışın sonuç ne olacak diye beklemeyin :)

estagfurullah hocam :) tahmini tutturamadığımız arkadaşlar , peşime düşmüşler çoktan baksanıza forumda ses vermediklerine göre :D

canan_

Öğrenci
Hocam güzel olacak marmara... Süper eğitim alacağımıza inanıyorum, ve 65 den daha iyi puanlar bizi bekliyor. Hiç üzülmeyin ilk tercihim gelmedi diye..

Yok hocam üzülmüyorum promosyonluyuz ne de olsa biz :) Odtü ve boğaziçi hakkında çok olumlu yorumlar duyunca merak ettim girenlerin puanlarını, ve kontenjan fazlalaşınca denk gelebilir heyecanı taşımıştım ister istemez, bir de marmara hakkında yapılan olumsuz yorumlar git gellere neden olmuştu. Ve lâkin özellikle siz marmarayı tercih etmemde çok önemli etken oldunuz hocalarla görüşmelerinizi paylaştınız vs. itü marmara arasında çok bocalamıştım çünkü. O yüzden tanışma toplantısında da inşallah tanışmak nasip olur. Hayata pozitif bakan insanlar her zaman insanın hayatında artı değişikliklere neden olur. Size bu nedenden dolayı kendim ve herkes adına çok teşekkür ediyorum. Karamsarlık yerine umut aşılayıcı konuşmalarınızın foruma da çok büyük renk kattığını düşünüyorum çünkü. Dediğiniz gibi inşallah güzel puanlar alır burada da arkadaşlara dil kurslarının faydasız olduğu veya kötü olduğu yanlış imajını kırmaya bir parçada olsa vesile oluruz

- - - Güncellendi - - -

estagfurullah hocam :) tahmini tutturamadığımız arkadaşlar , peşime düşmüşler çoktan baksanıza forumda ses vermediklerine göre :D

Bir fireniz var o da nazarlık hocam istisnalar kaideyi bozmaz ses vermiyorlar çünkü herkesin tuttu 1 kişi hariç diye yorumluyorum ben

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar senet olayındaki tutar alacağımız eğitimle ilgili okullara gönderilen tutarmış maaşla alakası yokmuş forumda cevap alamayınca personel daireye sordumda, bu durumda bazı ünvlerin fazla bazılarının az göndermesi neyle ilişkili anlamadım aynı eğitimi alıcaz sonuçta yoksa yine mi yanlış bilgi :)

hafizates

Öğrenci
arkadaşlar, ilk tercihi gazi olan birine odtü nasıl gelir, bir tahmini olan var mı, sanki tercih sırasını dikkate almadan puan sıralamasına göre bir yerleştirme mi yapmışlar.